Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kudowa-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kudowie-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Kudowa-Zdrój – miasto z terenu województwa dolnośląskiego, powiatu kłodzkiego, ośrodek uzdrowiskowy. Mieszka tu 10 069 mieszkańców.

Nazwa miasta tuż po wojnie brzmiała Chudoba, natomiast Kudowa-Zdrój została nadana przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Pierwsze informacje o mieście pochodzą z 1354 roku, początkowo była to wieś Lipolitov i położona była na terenach czeskich, prawa miejskie zostały jej nadane w 1945 roku.

Przez Kudowę-Zdrój przebiegają takie ważne drogi jak:

Jak podaje kłodzki wydział komunikacji, mieszkańcy miasta głównie poruszają się samochodami z silnikiem diesla, ich popularność wciąż rośnie, a to za sprawą niższej ceny oleju napędowego oraz ogólnej opinii o dłuższej żywotności tych jednostek.

Samochody produkowane obecnie nie są już niestety tak żywotne, jak te produkowane w latach poprzednich, dzieje się tak za sprawą coraz bardziej zaawansowanych technologicznie elementów. W układzie wydechowym np. jest to filtr cząstek stałych, który z racji swojej ograniczonej przestrzeni, zapycha się. Wiele kłodzkich warsztatów samochodowych oferuje usługi czyszczenia filtrów DPF/FAP, ale również ich naprawy, płukania filtrów czy regeneracji katalizatorów i filtrów DPF. Cennik usług dla miasta Kudowa-Zdrój podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kudowie-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kudowie-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP w Kudowie-Zdroju 320
Mycie katalizatora w Kudowie-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR w Kudowie-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kudowie-Zdroju 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kudowie-Zdroju 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kudowie-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Kudowie-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kudowie-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kudowie-Zdroju i wygodnie wyślij filtr DPF z Kudowy-Zdroju do regeneracji i czyszczenia

Z Kudowy-Zdroju filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kudowa-Zdrój Zdrojowa KUD02A 50.441509/16.240200 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer