Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ząbkowice Śląskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ząbkowicach Śląskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Ząbkowice śląskie to leżąca w województwie dolnośląskim miejscowość, której na mapach trzeba szukać w granicach powiatu ząbkowickiego, którego jest stolicą. Ząbkowice historycznie nosiły inną nazwę i w okresie od powstania aż do czasów pod II wojnie światowej Ząbkowice znane były jako Frankenstein. Obecnie Ząbkowice Śląskie liczą sobie przeszło 15 tysięcy mieszkańców, co nie jest może imponującym wynikiem jak dla miasta o historii sięgającej 1287 roku, jednak w okresie wakacyjnym ilość ludzi przemierzających Ząbkowice Śląskie zwiększa się przeszło dwukrotnie.

Wszystko za sprawą unikatowych zabytków, które można podziwiać na terenie miasta, w tym również Krzywej Wieży, dzięki której o Ząbkowicach Śląskich mówi się "polska Piza". Ząbkowice leżą na skrzyżowaniu tras łączących Wrocław z Pragą oraz dwiema obecnie osadami, a które w swoim czasie, w planach, miały stać się dobrze prosperującymi miastami. Dzisiaj przez Ząbkowice Śląskie biegną ważne trasy komunikacyjne, w tym droga krajowa numer 8 (Warszawa – Ząbkowice Śląskie – Kudowa-Zdrój), oraz drogi wojewódzkie DW382 (PaczkówZąbkowice ŚląskieŚwidnica) oraz DW385 (Nowa RudaZąbkowice ŚląskieZiębice).

Wobec tak sporej przepustowości nie dziwi fakt, że w Ząbkowicach Śląskich można oddać do regeneracji nieodzowny w samochodach z silnikiem diesla katalizator lub filtr cząstek stałych. Te dwa bardzo drogie elementy potrafią zaskoczyć wysoką ceną, dlatego znacznie lepszym sposobem na odzyskanie sprawności filtrów DPF FAP i katalizatorów jest czyszczenie i naprawa zamiast wymiany na nowy. W tabeli poniżej z Ząbkowic zebraliśmy najniższe ceny regeneracji i naprawy.

Płukanie filtra cząstek stałych w Ząbkowicach Ślaskich.

Płukanie filtra czastek stałych w pracowni regeneracji w Ząbkowicach Śląskich.
Płukanie filtra cząstek stałych Ząbkowice Śląskie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ząbkowicach Śląskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ząbkowicach Śląskich 320
Regeneracja filtra FAP w Ząbkowicach Śląskich 320
Mycie katalizatora w Ząbkowicach Śląskich 320
Płukanie katalizatora SCR w Ząbkowicach Śląskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ząbkowicach Śląskich 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ząbkowicach Śląskich 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Ząbkowicach Śląskich 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Ząbkowicach Śląskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ząbkowicach Śląskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ząbkowicach Śląskich i wygodnie wyślij filtr DPF z Ząbkowic Sląskich do regeneracji i czyszczenia

Z Ząbkowic Sląskich filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ząbkowice Śląskie Powstańców Warszawy ZSL01N 50.589809/16.822250 Wyszukaj
Ząbkowice Śląskie Osiedle Słoneczne Ziębicka ZSL02ML 50.588600/16.829700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer