Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radzymin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radzyminie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Radzymin – miasto z terenu województwa mazowieckiego, powiatu wołomińskiego, położone w odległości 10 km od Wołomina i 25 km od centrum Warszawy. Mieszka tu 12 244 mieszkańców. Radzymin jest najstarszym miastem Mazowsza, po raz pierwszy mówi się o osadzie w XIII wieku, prawa miejskie natomiast otrzymał w 1475 roku.

Sięgając historii, tereny Radzymina były dość gęsto zalesione oraz zabagnione, a ich mieszkańcy często wyjęci spod prawa, stąd nazwa miasta pochodząca od słów „radzę omiń”.

Radzymin leży przy drodze krajowej S8 S8 Magnice – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów – Łódź – Piotrków TrybunalskiTomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – Marki – Radzymin – WyszkówTrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok oraz drodze wojewódzkiej nr 635 Radzymin – Wołomin.

Popularne jednostki diesel mają w swoim układzie wydechowym filtr cząstek stałych, element mający na celu zadbanie o lepszą jakość naszego środowiska. Ma on postać bloku składającego się z dużej ilości kanalików zaślepionych z jednej strony na wlocie, a z drugiej na wylocie i tak na przemian. Spaliny przenikają przez porowate ścianki, a wszystkie cząstki sadzy pozostają w ich wnętrzu. Taki proces pozwala na redukcję od 85% do nawet i 100% zanieczyszczeń. Cennik usług takich jak wypalanie filtra cząstek stałych czy regeneracji filtra DPF podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radzyminie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radzyminie 320
Regeneracja filtra FAP w Radzyminie 320
Mycie katalizatora w Radzyminie 320
Płukanie katalizatora SCR w Radzyminie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radzyminie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radzyminie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Radzyminie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Radzyminie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radzyminie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Radzyminie i wygodnie wyślij filtr DPF z Radzymina do regeneracji i czyszczenia

Z Radzymina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radzymin Weteranów RAZ01N 52.420650/21.176180 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer