Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Mini - filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Marka Mini to dziecko pochodzącego z Wysp Brytyjskich koncernu BMC (British Motor Corporation) zaprezentowane po raz pierwszy w roku 1959. BMC, było to połączenie koncernów Nuffield Organisation i Austin Motor Company, rozwiązane w 1968 roku. Marka Mini przerwała zawieruchę towarzyszącą wielkim koncernom i produkowane aż do 2000 roku. Wtedy to historię marki, już pod nieco zmienioną wizją jako MINI albo BMW Mini, zaczął pisać bawarski producent. Początkowo Austin 7 lub Mini Morris, posiadały maksymalnie 2 – 3 warianty, przez kolejne odsłony (Mk 1 i 2), poprawione wersje z lat 80 (Clubman i 1275GT), aż do modeli ze schyłku poprzedniego tysiąclecia jak Cooper i Cooper S. Obecnie pod flagą BMW, Mini przeszedł zmianę linii nadwozia, znacznie podrósł i przytył. Bazujące na angielskiej wizji niemieckie samochody ze względów bezpieczeństwa zostały poprawione i zmienione, a silniki produkowane są we współpracy z PSA, czyli francuskim koncernem Citroen i Peugeot. Stąd obecność filtrów cząstek stałych w wersji mokrej, co jest typowe dla francuskich diesli. Obecnie MINI ma w ofercie swojej marki modele nadwozia takie jak Cabrio, Clubman, hatchback, Coupé oraz Countryman. Wszystkie silniki spod masek BMW Mini to jednostki (w podstawowej wersji trzycylindrowe turbodoładowane silniki zarówno diesla, jak i benzynowe).

 

 

Filtr DPF z samochodu marki Mini na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów DPF marki Mini

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Mini

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Mini 398
Regeneracja filtra FAP Mini 398
Mycie katalizatora Mini 398
Płukanie katalizatora SCR Mini 398
Naprawa filtra cząstek stałych Mini 398
Regeneracja, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Mini 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Mini, usuwanie filtra cząstek stałych Mini 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Mini 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer