Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rypin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rypinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Rypin znaleźć można w granicach województwa kujawsko-pomorskiego, a jest miasteczkiem leżącym w powiecie rypińskim, którego jest stolicą. Rypin założony został w 1065 roku, a od 1345 roku był miastem koronnym Korony Królestwa Polskiego, co oznacza, że był własnością bezpośrednio królewską i wszystkie zyski i podatki z miasta trafiały do królewskiego skarbca. W terenie, szukać Rypina należy nad rzeką Rypienicą, która wpada następnie do Drwęcy.

Przez Rypin biegną aż 4 drogi wojewódzkie, co jest odzwierciedleniem traktów handlowych wykorzystywanych przez lokalną ludność na setki lat przed położeniem pierwszych asfaltowych nawierzchni. W Rypinie znajdziemy drogę wojewódzką numer 534 (GrudziądzRypin), drogę wojewódzką numer 557 (Rypin – Lipno), DW numer 560 (BrodnicaRypin – Bielsk), droga wojewódzka numer 563 (Rypin – Mława).

Podobnie wysoko rozwinięty transport i logistyka wymagają odpowiedniej opieki ze strony warsztatów samochodowych, zwłaszcza tych zajmujących się silnikiem diesla, który jest najchętniej wybieranym rozwiązaniem w samochodach użytkowych. Oczywiście Rypin stanął na wysokości zadania i usługi czyszczenia oraz regeneracji są w mieście dostępne. Poniżej z Rypina zebraliśmy ceny za czyszczenie i regenerację filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rypinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rypinie 320
Regeneracja filtra FAP w Rypinie 320
Mycie katalizatora w Rypinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Rypinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rypinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rypinie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Rypinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Rypinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rypinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rypinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Rypina do regeneracji i czyszczenia

Z Rypina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rypin Wójtostwo Józefa Piłsudskiego RYP02ML 53.072491/19.411680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer