Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Siedlce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Siedlcach

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.88

Założone zostały w 1448 roku i zaledwie sto lat później stały się pełnoprawnym miastem, dziś wraz ze swoimi dziewiętnastoma dzielnicami-osiedlami stanowi lokalne centrum edukacyjne, gospodarcze i kulturalne. Ponieważ historia miasta na przestrzeni wieków nie skąpiła mu problemów, obecny wygląd miasta jest efektem ciężkiej pracy wielu pokoleń Polaków. Dlatego też w Siedlcach nie brakuje nie tylko zabytków, ale również industrialnej części miasta. W takich miastach właśnie nie może zabraknąć odpowiedniego przygotowania logistycznego, zarówno dla przybywających do miasta studentów, jak i pracujących w mieście Siedlczan. Efektem podobnej sytuacji jest niezliczona ilość samochodów z silnikiem diesla na ulicach Siedlec. A z kolei duża ilość samochodów oznacza niezbędną konieczność obecności mechaników i tu Panowie zajmujący się naprawą samochodów stanęli na wysokości zadania, ponieważ wśród 19 osiedli znajduje się przeszło 110 warsztatów, pojedynczych zakładów i mechaników zajmujących się regeneracją filtrów i naprawą katalizatorów. Pojawia się więc pytanie, jak znaleźć tego mechanika, który zajmie się naszym samochodem. Dlatego też przygotowaliśmy panel, dzięki któremu można znaleźć warsztat regenerujący filtry i katalizatory za pomocą dosłownie kilku kliknięć. Oczywiście można również zadzwonić lub zostawić swój numer telefonu.

Przez Siedlce przebiegają dwie drogi krajowe: DK63 (WęgorzewoGiżycko – Pisz – ŁomżaZambrówSokołów Podlaski – Siedlce – ŁukówRadzyń Podlaski – Wisznice – Sławatycze) i DK2 (Warszawa – Siedlce – Terespol) oraz jedna droga krajowa – DW803 (Siedlce – Stoczek Łukowski).

Naprawa filtra DPF FAP w Siedlcach.

Naprawa filtrów DPF FAP w Siedlcach

Naprawa filtrów DPF FAP w Siedlcach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Siedlcach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Siedlcach 398
Regeneracja filtra FAP w Siedlcach 398
Mycie katalizatora w Siedlcach 398
Płukanie katalizatora SCR w Siedlcach 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Siedlcach 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Siedlcach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Siedlcach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Siedlcach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Siedlcach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer