Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów w Warszawa

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Warszawa

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

Miasto stołeczne Warszawa

W naszym sklepie internetowym masz możliwość zakupu nowego filtra cząstek stałych DPF, FAP, jak również katalizatorów w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zakupu potrzebnych do Twojego samochodu części. Warszawa - Największe miasto w kraju, położone w części środkowo-wschodniej nad Wisłą, stolica Polski i województwa mazowieckiego, w którym możesz zregenerować filtr DPF oraz reaktor katalityczny. Mieszka w niej 1 758 143 mieszkańców, dzięki czemu jest największym miastem w kraju pod względem liczby ludności, ale również pod względem powierzchni, gdyż łącznie z Wisłą zajmuje 517.24 km2. Warszawa to jedyne w Polsce miasto z odrębną ustawą określającą jej ustrój. Ustawa warszawska określa status miasta, obecnie na prawach powiatu, herb miasta, liczbę radnych, zadania z zakresu administracji rządowej, podział na dzielnice oraz ich działania i wysokość środków finansowych, obszar miasta.W skład miasta wchodzi 18 jednostek pomocniczych - lokalnych wspólnot samorządowych zwanych dzielnicami. Największa liczba mieszkańców jest w dzielnicy Ochota 8600 osób/km2, najmniej zaludniona jest dzielnica Wawer 940 osób/km2. Stolica kraju to ważny ośrodek naukowy, polityczny, kulturalny i gospodarczy, znajdziemy tu siedziby najważniejszych instytucji w państwie, Prezydenta, Rady Ministrów, Sejmu i Senatu, Narodowego Banku Polskiego, agencji Frontex odpowiedzialnej za bezpieczeństwo granic, Biura Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka, Telewizji Polskiej i wielu innych stacji telewizyjnych i radiowych.Warszawa została uznana za metropolię globalną w 2007 roku, otrzymała 4 kategorię Alpha-, od 2016 roku posiada kategorię 3 Alpha. Kategorie nadawane są przez Globalization and World Cities, otrzymały je również Wrocław - kategoria 10 Gamma, Kraków i Poznań - kategoria 11 High sufficiency. Aby powalczyć o tytuł metropolii globalnej, nazwa miasta musi być rozpoznawalna na całym świecie oraz kojarzyć się z danym krajem, miasto powinno brać udział w wydarzeniach o zasięgu światowym, posiadać dużą liczbę mieszkańców, międzynarodowe lotnisko, rozwiniętą infrastrukturę transportową oraz telekomunikacyjną, wpływowe media czy obiekty sportowe o zasięgu międzynarodowym.


Warszawa 
– historia w pigułce

Po raz pierwszy nazwa Warseuiensis pojawia się w 1321 roku, jako Warschouia w 1482 roku. Średniowieczna nazwa Warszewa, Warszowa pochodzi od imienia dzierżawcy Warsz czyli Warcisław. Natomiast warszawska legenda głosi, że nazwa miasta wywodzi się od imion Warsa i Sawy - legendarnych założycieli miasta. Historia Warszawy sięga IX wieku, wtedy właśnie kształtowały się pierwsze osady na tych terenach, były to: Bródno-obecnie osiedle w dzielnicy Targówek, Kamion - dziś Kamionek, część Pragi-Południe, Solec - osiedle i ulica Śródmieścia oraz Jazdów - dziś Ujazdów, również część Śródmieścia.Prawa miejskie zostały nadane jeszcze przed 1300 rokiem miastu Stara Warszawa. Było ono ważnym ośrodkiem handlu i rybołówstwa, stąd od 1413 roku zostało stolicą Księstwa Mazowieckiego. W związku z dynamicznym rozwojem w 1408 roku lokowano Nową Warszawę. Obecny układ urbanistyczny miasta ukształtował się już po II wojnie światowej podczas odbudowy. Warszawa stała się stolicą Polski w roku 1952 na mocy Konstytucji Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej. Pierwszym prezydentem po uchwaleniu nowej ustawy warszawskiej w 2002 roku był Lech Kaczyński, następnie Mirosław Kochalski, Kazimierz Marcinkiewicz, obecnie Hanna Gronkiewicz-Waltz.Barwami miasta jest kolor żółty i czerwony, wraz z herbem przedstawiającym wizerunek syrenki, zostały wprowadzone w 1938 roku.Najwyższym budynkiem w Warszawie, a zarazem w Polsce jest Pałac Kultury i Nauki wzniesiony w latach 1952-1955 razem z centrum Warszawy oraz wieloma innymi zespołami budowli, cmentarzami, parkami czy zabytkami archeologicznymi wpisane zostały do rejestru zabytków.Od XIV wieku w stolicy rozwijało się rzemiosło, przemysł manufakturowy, przemysł włókienniczy, maszynowo-metalowy oraz spożywczy. W okresie międzywojennym na terenach miasta powstało wiele nowoczesnych zakładów, również firm z kapitałem zagranicznym.


Warszawa – największy węzeł komunikacyjny w Polsce.

W stolicy krzyżuje się wiele dróg m.in. trzy drogi ekspresowe S2 będąca południową obwodnicą łącząca węzeł autostrady A2 w Konotopach do ul. Lubelskiej, S8 (Magnice - Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzZduńska WolaŁaskPabianiceRzgów – Łódź – Piotrków Trybunalski – Tomaszów MazowieckiRawa MazowieckaMszczonów – Nadarzyn – Janki Małe – Warszawa – MarkiRadzymin – Wyszków – TrzciankaOstrów MazowieckaZambrów – Stare Jeżewo – Białystok) oraz S79, drogi krajowe nr DK2 będąca częścią szlaku międzynarodowego z Cork-Omsk – Warszawa – Siedlce – Terespol – granica państwa (Białoruś), DK7 (Żukowo – Gdańsk – Elbląg – Ostróda – OlsztynekMławaPłońsk – Warszawa – Janki – Radom – Skarżysko-KamiennaJędrzejów – Kraków – Rabka – Chyżne – granica państwa (Słowacja), DK8 (granica państwa (Czechy) – Kudowa-ZdrójKłodzkoZąbkowice Śląskie – Magnice – Nadarzyn – Warszawa – Radzymin – Wyszków – Ostrów Mazowiecka – Zambrów – Białystok – Korycin – AugustówSuwałki – Budzisko – granica państwa (Litwa), DK17 (Warszawa – Zakręt – GarwolinRyki – Kurów – PiaskiKrasnystawZamośćTomaszów Lubelski – Hrebenne), DK61 (Warszawa – Legionowo – Serock – Różan – Ostrołęka – Łomża – Grajewo – Augustów). 14 dróg wojewódzkich DW580 (Warszawa – Leszno – Kampinos – Żelazowa Wola – Sochaczew), DW629 (Warszawa - Radzymin), DW631 (Warszawa – Marki – Nieporęt- Zegrze – Nowy Dwór Mazowiecki), DW633 (Warszawa – Rembelszczyzna – Nieporęt), DW634 (Warszawa – ZielonkaWołomin – Miąse – Tłuszcz – Wólka Kozłowska), DW637 (Warszawa - Węgrów), DW638 (Sulejówek - Stara Miłosna), DW706, DW711, DW717, DW719 (Warszawa – PruszkówŻyrardów – Kamion), DW724 (Warszawa – Góra Kalwaria), DW801 (Warszawa – Karczew – Wilga – Maciejowice – DęblinPuławy) i DW898 (Nowe Babice – Mościska – Warszawa).

Jednym z głównych zadań władz miasta jest rozwój transportu miejskiego, tak aby ograniczyć transport samochodowy w centrum miasta. Od 1999 roku w śródmieściu wprowadzono strefę płatnego parkowania, a w przyszłości wjazd do centrum będą miały tylko te auta, które spełniają europejskie normy emisji spalin EURO6. Aby wjechać do zielonej strefy, pojazd będzie musiał posiadać specjalną plakietkę, która będzie mówić o zakwalifikowaniu pojazdu do poszczególnej normy. Obowiązkowo wszystkie pojazdy z silnikiem diesla w swoim wyposażeniu posiadać muszą filtr cząstek stałych, zmniejszający emisje szkodliwych pyłów wydostających się do środowiska. Takie praktyki zastosowano już w ponad 20 europejskich miastach, gdzie najstarsze pojazdy niespełniające norm nie mogą poruszać się po centrum miasta.


Narodziny FSO

Po zakończeniu II wojny światowej przemysł gospodarczy w Polsce nie istniał, rząd musiał rozpocząć politykę odbudowy nie tylko stolicy i kraju, ale również i gospodarki w tym również branży motoryzacyjnej. W 1919 roku na Żeraniu rozpoczęto budowę Fabryki Samochodów Osobowych. Początkowo podpisano umowę licencyjną z marką FIAT, jednak okres zimnej wojny uniemożliwił tę współpracę, a nowym partnerem zostało ZSRR. Pierwszy samochód z taśm produkcyjnych zjechał w listopadzie 1951 roku, była to Warszawa M-20, od tego momentu rozpoczęła się masowa produkcja samochodów osobowych w Polsce.Pierwszym zupełnie polskim samochodem była SYRENA, w 1957 roku rozpoczęto masową produkcję Syreny 101, montowano ich 5 tys. sztuk rocznie. W 1965 roku ponownie udało się podpisać umowę z koncernem FIAT i już dwa lata później z taśm FSO zjechał Fiat 125p. Kolejnym modelem samochodu dla narodu był POLONEZ, dzięki jego dużej popularności fabryka znacznie się rozrosła, otwarto kilka nowych zakładów w Polsce produkujących części samochodowe. Popularność FSO znacznie wykraczała poza granicę kraju, zainteresowały się nią inne koncerny motoryzacyjne takie jak Daihatsu, Renault i Daewoo.W 1996 roku zlikwidowano FSO i przekształcono ją w spółkę Skarbu Państwa Daewoo-FSO. W 2007 roku z linii produkcyjnej zjechał pierwszy Chevrolet Aveo, produkowany później w wersji hatchback w wersji pięciodrzwiowej oraz trzydrzwiowej. Od tego czasu fabryka wyprodukowała już 90 000 sztuk tego modelu.


Warszawa bogata w usługi motoryzacyjne

Historia Warszawy od lat związana jest z motoryzacją i branżą samochodową, jak podaje warszawski wydział komunikacji, zarejestrowanych tu jest 1 262 399 pojazdów. Ma to ogromny wpływ na rozwój przemysłu, gdyż z racji takiej ilości samochodów w mieście funkcjonuje aż 1430 zarejestrowanych warsztatów czy serwisów samochodowych. Nie trzeba więc wyjeżdżać poza granicę miasta, aby skorzystać ze specjalistycznych usług, diagnostyka komputerowa, elektromechanika, naprawy blacharskie, serwis klimatyzacji, serwis opon i felg, naprawa układu wydechowego, naprawa i regeneracja pompowtryskiwaczy to tylko niektóre z oferowanych usług, z których skorzystać mogą warszawiacy. Prawie połowa z tych zarejestrowanych aut to jednostki z silnikiem diesla, stąd wiele warsztatów nadaje taki też kierunek swojej działalności, tworząc serwisy czy warsztaty dedykowane jednostkom diesla. Jakie usługi oferuje serwis klientom z silnikiem diesla? Czyszczenie filtrów DPF i FAP, czyszczenie katalizatorów, naprawę filtrów cząstek stałych, wypalanie DPF-a czy wymianę katalizatora, oczywiście to tylko część z bogatej oferty. Najnowsze technologie stosowane przez pracownie regeneracji pozwalają na profesjonalną obsługę silników samozapłonowych z filtrem cząstek stałych DPF/FAP oraz benzynowych z filtrem cząstek stałych GPF. Od 2017 roku prawnie zabronione jest usuwanie z układu wydechowego jakiegokolwiek elementu wchodzącego w jego fabryczne wyposażenie. Stąd wielu klientów decyduje się na regeneracje filtra cząstek stałych, gdy ten zasygnalizuje o swoim przepełnieniu.

Regeneracja filtra DPF / FAP


Regeneracja filtra cząstek stałych w autoryzowanym serwisie

Profesjonalny proces regeneracji filtra DPF/FAP w Warszawie, gdy kontrolka na desce rozdzielczej zasygnalizuje nam problem z filtrem DPF/FAP, należy jak najszybciej udać się do warsztatu i zdemontować go. W pracowni regeneracji poddany zostanie oględzinom, czyli:

-sprawdzeniu przyczyny awarii,

-określeniu stopnia niedrożności

-ocenie sprawności fizycznej filtra

Po dokonaniu takiej oceny filtr trafia do dedykowanej maszyny FH2 Solution, gdzie poddany zostaje procesowi regeneracjiSerwisant montuje go wewnątrz urządzenia, wpinając do zamkniętego obiegu i montując odpowiednie dla danego filtra czujniki oraz elementy montażowe. Następnie do filtra dodawany jest specjalistyczny detergent, którego zadaniem jest rozbicie struktur nagaru olejowego zgromadzonego w jego wnętrzu oraz obniżenie napięcia powierzchniowego wody. Następuje pierwszy etap czyszczenia, gdzie pod dużym ciśnieniem tłoczona jest woda z detergentami, przepływ płynu następuje w odwrotnym kierunku niż przepływ spalin. Kolejny etap to odwrócenie kierunku przepływu, cały proces nadzorowany jest elektronicznie, co zapewnia najwyższą jakość czyszczenia. Trzeci ostatni etap to ponowne czyszczenie w kierunku przeciwnym do przepływu spalin, na tym etapie pracownik sprawdza, czy proces czyszczenia był skuteczny, w przypadku nieprawidłowych wydruków z sond cały proces powtarzany jest ponownie. Oczyszczony filtr trafia do suszenia, gdzie za pomocą sprężonego powietrza o stosunkowo niskiej temperaturze pozbawiany jest wilgoci. Wraz ze zregenerowanym filtrem DPF/FAP czy katalizatorem klient otrzymuje pełną dokumentację sprzed i po regeneracji.

Dlaczego coraz więcej klientów decyduje się na korzystanie z usług profesjonalnych pracowni regeneracji? Pewnie dlatego, że cena nowego elementu czy to filtra DPF/FAP, czy katalizatora to kwota rzędu kilku tysięcy złotych, a ich usuwanie zostało prawnie zakazane. Również coraz większa liczba klientów przekonuje się do tego typu usług, widząc, jak skuteczna jest ta metoda, pozwala bowiem na odzyskanie 100% sprawności filtra, a przy tym jest bezpieczna dla filtra i jego właściwości.


Z historii filtra cząstek stałych

Pierwszy filtr cząstek stałych trafił do Mercedesa klasy S typu W126 w połowie lat osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Samochód ten przeznaczony był na rynek amerykański, gdzie nie do końca rozwiązanie to spełniło oczekiwania klientów i producentów w związku z czym szybko z niego zrezygnowano. Jednak rygorystyczne normy emisji spalin wymusiły na producentach samochodów, powrót do tego rozwiązania. Jako pierwszy do pomysłu powrócił francuski koncern PSA Peugeot-Citroen i zastosował filtr cząstek stałych w modelu Peugeot 607 2.2 Hdi, dzięki czemu zyskał sporą przychylność. Od 2009 roku, czyli od wejścia normy EURO5 każdy samochód z silnikiem diesla posiada w swoim wyposażeniu filtr DPF lub FAP.

Filtr ten znajduje się w przedniej części układu wydechowego i potocznie opisując, jest metalową puszką z porowatym wkładem ceramicznym. Jego niezwykle ważnym zadaniem jest wychwycenie oraz wypalenie cząstek sadzy powstających przy spalaniu oleju napędowego. Wypalanie sadzy następuje w momencie, gdy filtr napełni się w odpowiednim stopniu, za kontrolę tego odpowiadają czujniki ciśnienia spalin umieszczone przed i za urządzeniem. Wypalanie filtra zachodzi podczas jazdy pozamiejskiej, przy dużych obrotach pod dużym obciążeniem silnika. Problem pojawia się jednak podczas jazdy miejskiej, gdzie trudno osiągnąć odpowiednią temperaturę do oczyszczenia filtra. Dlatego też większość producentów zaleca korzystanie z autoryzowanych pracowni regeneracji filtra cząstek stałych gdzie takie procesy jak czyszczenie DPF-a, wypalanie filtra czy regenerację FAP-a można wykonać w profesjonalny i 100% skuteczny sposób. Cennik usług dla miasta Warszawy podany jest w tabeli poniżej.Slider image

W jakiej pracowni regeneracji w Warszawie można wyremontować filtr FAP?

Filtry cząstek stałych w Warszawie można naprawić w jednym z dostępnych zakładów regeneracji filtrów DPF lub zadzwonić i umówić się na wysyłkę firmą kurierską.

Jak przebiega proces regeneracji filtrów w Warszawie?

 • Nadajemy filtry cząstek stałych naszym kurierem albo przywozimy do autoryzowanej pracowni
 • Filtry DPF i FAP trafiają do warsztatu gdzie specjalnym urządzeniem sprawdzany jest poziom uszkodzeń
 • Jeżeli stan filtra FAP daje możliwość regeneracji na dedykowanych maszynach, część jest montowany do urządzenia do regeneracji
 • Po przywróceniu możliwości filtrów katalizatory są ponownie testowane suszone ciepłym powietrzem oraz wraz z dokumentacją przekazujemy do kontrahenta

Jaka jest cena czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów w Warszawie?

Koszt naprawy filtrów DPF i FAP nie ulega zmianom i wynosi niewielki procent wartości nowego filtra.

W jaki sposób doręczyć filtry i katalizatory SCR do pracowni w Warszawie?

Najlepszym sposobem jest filtr cząstek stałych przekazać do firmy regeneracji filtrów DPF FAP i katalizatorów w Warszawie z pomocą kuriera którego możemy dla Państwa umówić ale rzecz jasna zapraszamy do osobistej wizyty w firmie gdzie jest możliwość aby sprawdzić w jaki sposób przebiega proces naprawy filtrów FAP.

Które filtry cząstek stałych da się regenerować w Warszawie?

W zasadzie wszystkie filtry i katalizatory SCR mogą być poddane oczyszczaniu w tym:
  • filtry DPF i FAP do samochodów osobowych
  • filtry FAP do pojazdów dostawczych
  • filtry DPF do ciężarówek

  Jakie są oznaki awarii układu redukcji emisji spalin jakie istnieje możliwość by regenerować w Warszawie?

  Typowe sygnały usterki filtrów cząstek stałych i katalizatorów to:
   • spadek mocy,
   • wzrost emisji sadzy,
   • wzrost poboru paliwa,
   • falowanie obrotów silnika,
   • niemożność rozruchu silnika.

   Czemu należy wybrać laboratoria w Warszawie oraz nasz serwis?

   Rekomendujemy wykorzystać nasze usługi bo:
    • Nasza oferta cenowa jest bardzo atrakcyjna.
    • Mamy 100% skuteczności.
    • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
    • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.
    • Wykonujemy zlecenia w najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji w kraju.
    Slider image

    Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Warszawie

    Cena i koszt (netto)
    Czyszczenie filtra DPF w Warszawie 398
    Regeneracja filtra FAP w Warszawie 398
    Mycie katalizatora w Warszawie 398
    Płukanie katalizatora SCR w Warszawie 398
    Naprawa filtra cząstek stałych w Warszawie 398
    Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Warszawie 1490
    Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Warszawie 0 *
    Serwisowe wypalanie filtra FAP w Warszawie 250
    * metoda prawnie zabroniona
    Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
    Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

    Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

    Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
    Dostępne w Warszawie punkty wysyłki, z których można wysłać zdemontowany filtr DPF/FAP do czyszczenia w specjalistycznej pracowni

    Znajdź najbliższy punkt odbioru w Warszawie i wygodnie wyślij filtr DPF z Warszawy do regeneracji i czyszczenia

    Z Warszawy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
    Miasto Dzielnica/osiedle Numer paczkomatu Współrzędne GPS
    Warszawa
    Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera
    Stary Rembertów POP-REM1 Pokaż na mapie
    Warszawa
    1 Sierpnia
    Zbarż WAW27B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Komitetu Obrony Robotników
    Zbarż WAW02B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Komitetu Obrony Robotników
    Zbarż WAW55AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Generała Romana Abrahama
    Gocław WAW208AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Armii Krajowej
    Żoliborz - Marymont-Potok WAW123A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Dzieci Polskich
    Międzylesie WAW121A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Stara Ochota WAW44N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Szczęśliwice WAW09N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Szczęśliwice WAW438 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Szczęśliwice WAW67A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Wiktoryn WAW85AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Al. Jerozolimskie
    WAW04A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    IV WAW28A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Filtry WAW177AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Filtry WAW43A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Stara Ochota WAW174AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleje Jerozolimskie
    Stara Ochota WAW23A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Komisji Edukacji Narodowej
    Las Kabacki WAW12A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Niepodległości
    Osiedle Batorego POP-WAW2 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Stanów Zjednoczonych
    Grochów-Południowy WAW47A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mordechaja Anielewicza
    Nowolipki WAW105AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mordechaja Anielewicza
    Nowolipki WAW05B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Apartamentowa
    WAW51N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Arkuszowa
    Radiowo WAW137A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aspekt
    Wawrzyszew WAW104A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Augustówka
    Mokotów - Augustówka WAW45N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Barkocińska
    Targówek Mieszkaniowy WAW193 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bartycka
    Marcelin WAW133A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bartycka
    Marcelin WAW131A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Batalionów Chłopskich
    Nowe Górce WAW10N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Belgradzka
    Wolica Południowa WAW92A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Leona Berensona
    Grodzisk WAW13B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Białoborska
    Wawer WAW22N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Białołęcka
    Brzeziny WAW130A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Nowodwory WAW207AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Białostocka
    Szmulowizna POP-WAR78 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Birżańska
    Targówek Fabryczny WAW130AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bitwy Warszawskiej 1920 roku
    Szczęśliwice WAW56N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bohaterów
    Białołęka Dworska WAW32N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bohaterów Warszawy
    Skorosze POP-WAW15 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bohaterów Warszawy
    Szamoty WAW33B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bolesławicka
    Bródno WAW192AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powstańców Śląskich
    Jelonki WAW02N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dąbrowszczaków
    Nowa Praga POP-WAW42 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włościańska
    Sady WAW185AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włościańska
    Sady WAW33A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Adama Branickiego
    Powsinek WAW47AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Władysława Broniewskiego
    Sady WAW07A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Broniewskiego
    Żoliborz - Sady Żoliborskie WAW77A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bronowska
    Zerzeń WAW21N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bukowiecka
    Targówek Fabryczny WAW140A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Bystrzycka
    Falenica WAW25N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Chełmżyńska
    Kawęczyn-Wygoda WAW83AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Generała Antoniego Chruściela Montera
    Stary Rembertów WAW108A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Erazma Ciołka
    Koło WAW79A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Ciszewskiego
    Na Skraju WAW39N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Josepha Conrada
    Chomiczówka POP-WAW50 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Josepha Conrada
    Wawrzyszew WAW04N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Josepha Conrada
    Wawrzyszew WAW112A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Josepha Conrada
    Wawrzyszew WAW183AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Generała Meriana Caldwella Coopera
    Nowe Górce WAW12B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Cybernetyki
    WAW63N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Cybernetyki
    Mokotów - Służewiec WAW29A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Cyrulików
    Stary Rembertów - Kolonia WAW01G Pokaż na mapie
    Warszawa
    Czerniakowska
    Marcelin WAW15N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Czerniakowska
    Marcelin WAW141AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Czerska
    Marcelin WAW94A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ćmielowska
    Tarchomin WAW41A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dembowskiego
    WAW941 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dereniowa
    Wyżyny-Zachód POP-WAR87 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dobra
    VII WAW53N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Domaniewska
    WAW145AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Domaniewska
    Zagościniec POP-WAR89 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Drewny
    WAW137AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dzika
    Nowolipki WAW106A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Erazma z Zakroczymia
    Tarchomin WAW99A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
    Gocław WAW72A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
    Grochów-Południowy WAW68A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Generała Emila Augusta Fieldorfa „Nila”
    Grochów-Południowy WAW173AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Fioletowa
    Zacisze WAW39B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szklanych Domów
    Grochów-Centrum WAW176AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Geodezyjna
    Grodzisk WAW76A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Giewont
    Stary Grabów WAW04F Pokaż na mapie
    Warszawa
    Głębocka
    Bródno-Podgrodzie WAW09B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Poli Gojawiczyńskiej
    Sady WAW115 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Gołkowska
    Marcelin WAW97A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Górczewska
    Osiedle Górczewska WAW11A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Górczewska
    Osiedle Górczewska WAW80A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Górczewska
    Młynów WAW50N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grochowska
    Grochów-Południowy WAW160AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jubilerska
    Grochów-Południowy WAW110A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grochowska
    Grochów-Kinowa WAW71A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grochowska
    Grochów-Południowy WAW77AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grójecka
    Rakowiec WAW194AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grójecka
    Rakowiec WAW57A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grójecka
    Rakowiec WAW42N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Podpułkownika Mieczysława Sokołowskiego Grzymały
    Stara Ochota WAW78A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Gwiaździsta
    Potok WAW109A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Gwiaździsta
    Potok WAW61N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Hanki Ordonówny
    Nowodwory WAW120A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stanisława Herbsta
    Ursynów Zachodni POP-WAR86 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Inflancka
    WAW111A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Inflancka
    WAW52N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Pory
    Marcelin WAW54N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jagiellońska
    Pelcowizna WAW30B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Olbrachta
    Ulrychów POP-WAW54 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jubilerska
    Grochów-Południowy WAW40A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jugosłowiańska
    Gocław WAW16N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Barkocińska
    Targówek Mieszkaniowy WAW148AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kłobucka
    WAW38N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jutrzenki
    Wiktoryn WAW169AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jutrzenki
    Wiktoryn WAW21A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kabacki Dukt
    Las Kabacki POP-WAR85 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kaczyńskiego
    WAW188AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Michała Kajki
    Anin POP-WAW56 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Michała Kajki
    Anin WAW69AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kaliska
    Stara Ochota POP-WAR119 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wergiliusza
    Nowy Wawrzyszew WAW25A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stanisława Kazury
    Wyżyny-Zachód POP-WAR09 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kijowska
    Szmulowizna WAW197AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kijowska
    Szmulowizna WAW36A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kinowa
    WAW139AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Klaudyny
    Bielany - Marymont Ruda WAW91A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kleszczowa
    Wiktoryn WAW60A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Dojazdowa
    Stare Włochy WAW142AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kłopot
    Powązki WAW159AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Franciszka Kniaźnina
    Stary Żoliborz WAW64A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Grochowska
    Grochów-Południowy WAW10A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kolorowa
    WAW103A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kolumbijska
    Wrzeciono WAW125A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ludwika Kondratowicza
    Bródno-Podgrodzie WAW105A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ludwika Kondratowicza
    Bródno-Podgrodzie WAW191AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lubartowska
    Grochów-Północny POP-WAW51 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Korkowa
    Marysin Wawerski Północny WAW144A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Korkowa
    Marysin Wawerski Południowy WAW155AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Korkowa
    Marysin Wawerski Północny WAW37B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Tadeusza Korzona
    Targówek Mieszkaniowy WAW100A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Koszycka
    Koło WAW84A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kościeliska
    Zacisze WAW34N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kleszczowa
    Wiktoryn WAW84AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Krasnobrodzka
    Bródno-Podgrodzie WAW129A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Hanki Ordonówny
    Nowodwory WAW33AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Księżycowa
    Chomiczówka WAW18B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Eugeniusza Kwiatkowskiego
    Gocław WAW12N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lazurowa
    Nowe Górce WAW190AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lazurowa
    Nowe Górce WAW46A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lazurowa
    Nowe Górce WAW32B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lewandów
    Białołęka - Grodzisk WAW36N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Lucerny
    Sadul WAW81AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łyszkowicka
    Sadul WAW145A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łodygowa
    Zacisze POP-WAW23 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łodygowa
    Zacisze WAW196AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Rezerwowa
    Raków WAW01F Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łopuszańska
    Raków WAW152AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łopuszańska
    Raków WAW24B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łopuszańska
    Raków WAW168AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łopuszańska
    Raków WAW20A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Łukowska
    POP-WAR131 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Magiczna
    Grodzisk WAW82A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Majdańska
    Grochów-Południowy WAW101A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Malborska
    Bródno-Podgrodzie WAW09AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Marynarska
    WAW49A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Marynarska
    WAW78AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Józefa Mehoffera
    Choszczówka WAW147A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mehoffera
    Białołęka - Choszczówka WAW59A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Meksykańska
    Saska Kępa WAW55N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Adama Mickiewicza
    Potok WAW118A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Miedziana
    Mirów WAW107AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Międzynarodowa
    Saska Kępa WAW41N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Migdałowa
    Wyżyny-Wschód WAW210AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Migdałowa
    Wyżyny-Wschód WAW62A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mochtyńska
    Kobiałka WAW199AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Białołęka - Nowodwory WAW436 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Światowida
    Tarchomin WAW11AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Żerań WAW18A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Dąbrówka Szlachecka WAW01E Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Nowodwory WAW055 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Modlińska
    Żerań WAW06N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mokotowska
    IX WAW134A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mroczna
    Ulrychów WAW83A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Mrówcza
    Sadul POP-WAW52 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Myśliborska
    Tarchomin WAW88AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Myśliborska
    Żerań POP-WAW64 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Myśliborska
    Żerań WAW214AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Nicejska
    Służew Górny WAW85A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Niska
    Nowolipki WAW52A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Obywatelska
    Nowe Włochy WAW139A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Odkryta
    Nowodwory WAW897 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Świętego Jacka Odrowąża
    Bródno WAW127AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Olbrachta
    Ulrychów WAW117A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Hanki Ordonówny
    Nowodwory WAW124A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ostrobramska
    Grochów-Południowy WAW122A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ostródzka
    Brzeziny WAW61A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ostródzka
    Białołęka - Brzeziny WAW93AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ignacego Paderewskiego
    Stary Rembertów WAW34B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Feliksa Pancera
    Tarchomin POP-WAR123 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Pańska
    Mirów WAW88A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wilgi
    Radość WAW63AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Patriotów
    Falenica WAW69A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Patriotów
    Międzylesie WAW14A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Rotmistrza Witolda Pileckiego
    Ursynów Zachodni WAW13A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Plac Czerwca 1976 roku
    Szamoty WAW142A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Płochocińska
    Białołęka Dworska WAW55A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Pociskowa
    Pocisk WAW28N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Pod Strzechą
    Las Kabacki WAW125AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Poleczki
    Stary Grabów WAW21AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Piruet
    WAW136A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Połczyńska
    Chrzanów WAW02E Pokaż na mapie
    Warszawa
    Połczyńska
    Osiedle Lazurowa WAW195AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Połczyńska
    Osiedle Lazurowa WAW016 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Księdza Jerzego Popiełuszki
    Sady WAW129AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Poprawna
    Las WAW03E Pokaż na mapie
    Warszawa
    Portofino
    Stegny Południowe WAW89A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Postępu
    WAW22A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powązkowska
    Zatrasie WAW135A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powsińska
    Stegny Południowe POP-WAW21 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powstańców Śląskich
    WAW178AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powstańców Śląskich
    WAW27A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powstańców Śląskich
    WAW75A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Powstańców Śląskich
    Jelonki WAW90AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Prałatowska
    WAW149AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Michała Ossowskiego
    Targówek Mieszkaniowy WAW150AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Przedpole
    Raków WAW46N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Przy Agorze
    Wrzeciono WAW115A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Puławska
    Stary Grabów WAW237 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Puławska
    Grabówek WAW422 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Puławska
    Dąbrówka WAW27N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Puławska
    Henryków POP-WAW6 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ursynowska
    Henryków WAW58N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Puławska
    Henryków WAW95A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Racławicka
    Henryków WAW161AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Władysława Raczkiewicza
    Wesoła-Centrum WAW24N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Radarowa
    Zbarż WAW97AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Radzymińska
    Szmulowizna WAW38A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Elżbiety Rakuszanki
    Gołąbki POP-WAW12 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Regulska
    Niedźwiadek WAW26N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Władysława Reymonta
    Wawrzyszew WAW03A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Romea i Julii
    Grochów-Północny WAW36B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Rosoła
    Na Skraju WAW03N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Siemiatycka
    Jelonki-Powstańców WAW40B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szybka
    Raków WAW49N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Ruskowy Bród
    POP-WAW57 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Rybałtów
    Wyżyny-Południe WAW916 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zgrzebna
    Targówek Fabryczny WAW08N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Rzeźbiarska
    Anin WAW156AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Sardyńska
    Stegny Południowe WAW96A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Saska
    Saska Kępa WAW148A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Sejmu Czteroletniego
    Wilanów Wysoki WAW132A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Siedmiogrodzka
    Czyste WAW31N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Siemiatycka
    Jelonki-Powstańców WAW154AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja generała Władysława Sikorskiego
    Służew Dolny WAW19A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skarbka z Gór
    Grodzisk WAW31A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skarbka z Gór
    Białołęka - Grodzisk POP-WAW17 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skarbka z Gór
    Grodzisk WAW94AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skarbka z Gór
    Grodzisk WAW35AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skoroszewska
    Skorosze WAW113A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skoroszewska
    Skorosze WAW202AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Skoroszewska
    Skorosze WAW42A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Smocza
    Nowolipki WAW28B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Smocza
    Nowolipki POP-WAR114 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Miła
    Nowolipki WAW68AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Soczi
    Stegny Południowe POP-WAR136 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Sokratesa
    Wawrzyszew WAW178 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Sokratesa
    Wawrzyszew WAW211AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Andrzeja Sołtana
    Stare Górce POP-WAR11 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Sprawna
    Nowodwory WAW17N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stalowa
    Nowa Praga POP-WAR25 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stanisława Wojciechowskiego
    Szamoty WAW374 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Strumykowa
    Nowodwory WAW143A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wawrzyńca Surowieckiego
    Stary Grabów WAW215AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wawrzyńca Surowieckiego
    Stary Grabów POP-WAW65 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Władysława Syrokomli
    Bródno WAW34A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Władysława Syrokomli
    Bródno WAW41B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szafirowa
    Miedzeszyn POP-WAW66 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szafirowa
    Miedzeszyn WAW31B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szaserów
    Grochów-Centrum WAW184AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szaserów
    Grochów-Centrum WAW48A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szczęsna
    Stare Włochy WAW20N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szczęsna
    Stare Włochy WAW01C Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szeligowska
    Osiedle Lazurowa WAW140AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szeligowska
    Osiedle Lazurowa WAW54A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szmaragdowa
    Zacisze POP-WAW27 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szmaragdowa
    Zacisze WAW65A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Kazimierza Szpotańskiego
    Anin WAW895 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szyszkowa
    Opacz-Parcela WAW22B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Światowida
    Tarchomin WAW63A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Taśmowa
    Mokotów - Służewiec WAW06B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wacława Tokarza
    Bródno-Podgrodzie WAW32A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Tołwińskiego
    Żoliborz - Marymont-Potok WAW98A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Toruńska
    Bródno-Podgrodzie WAW135AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Towarowa
    Mirów WAW099 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Towarowa
    Mirów WAW26A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Trakt Lubelski
    Miedzeszyn WAW19N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Urszuli
    Nowe Włochy POP-WAR130 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zygmunta Vogla
    Powsinek WAW920 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wał Miedzeszyński
    Gocław WAW19B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wał Miedzeszyński
    Nadwiśle POP-WAW18 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wał Miedzeszyński
    Nadwiśle WAW13N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wał Miedzeszyński
    Falenica WAW29N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wałbrzyska
    Służew nad Dolinką WAW33N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wałbrzyska
    Służew nad Dolinką POP-WAR33 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Melchiora Wańkowicza
    Wolica Południowa WAW166AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Melchiora Wańkowicza
    Ursynów - Kabaty WAW30A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Władysława Hermana
    Gołąbki WAW372 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wąwozowa
    Las Kabacki WAW53A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Pawła II
    Stara Miłosna WAW146A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Widoczna
    Wawer WAW71AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wiertnicza
    POP-WAW60 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wiktorska
    Henryków WAW141A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wincentego
    Targówek Mieszkaniowy WAW15A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wisełki
    Radość WAW358 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Witolińska
    Grochów-Południowy WAW962 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włodarzewska 58
    WAW66A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włodarzewska
    Szczęśliwice WAW80AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włodarzewska
    Szczęśliwice POP-WAR128 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Włodarzewska
    Szczęśliwice WAW70A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stanisława Wojciechowskiego
    Niedźwiadek WAW57N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wolska
    Czyste WAW35N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Woronicza
    Zagościniec WAW60N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wólczyńska
    Wólka Węglowa WAW424 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wrocławska
    Górce WAW48N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wrocławska
    Górce WAW43N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wrzeciono
    Brzeziny WAW62N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zabłocka
    Żerań POP-WAW24 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zagórzańska
    Aleksandrów WAW02G Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zamiany 18 LU
    POP-WAW10 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zaściankowa
    Wilanów - Zawady WAW47N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Leona Berensona
    Grodzisk POP-WAR134 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zaułek
    Grodzisk WAW05A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zdziarska
    Grodzisk WAW150A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Złota
    Mirów POP-WAW62 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zwoleńska
    Zerzeń WAW23N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Szyszkowa
    Opacz-Parcela WAW23B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Żegańska
    Międzylesie WAW187AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stefana Żeromskiego
    Słodowiec WAW37N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Stefana Żeromskiego
    Stare Bielany POP-WAW46 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Żurawia
    Śródmieście - Centrum WAW53AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
    Zbarż WAW145 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Franciszka Żwirki i Stanisława Wigury
    Zbarż WAW113AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wojciecha Żywnego
    Królikarnia WAW163AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wojciecha Żywnego
    Królikarnia WAW35A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Jana Pawła II
    WAW07AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Jana Pawła II
    WAW126A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Jana Pawła II
    WAW127A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Krakowska
    Okęcie WAW42AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Krakowska
    Raków WAW16A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Krakowska
    Raków WAW72AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Krakowska
    Raków WAW365 Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Krakowska
    Raków WAW35B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Rodowicza Anody
    Ursynów - Ursynów Północny WAW116A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Stanów Zjednoczonych
    Grochów-Południowy WAW181AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Wilanowska
    Zagościniec WAW09A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Wilanowska
    Zagościniec WAW205AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Aleja Władysława Reymonta
    Wawrzyszew WAW170AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Pętla Ursynów Północny
    Na Skraju WAW179AP Pokaż na mapie
    Warszawa
    Cieplarniana
    Stara Miłosna WAW07F Pokaż na mapie
    Warszawa
    Jana Pawła II
    Stara Miłosna WAW128A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Wspólna
    Zielona-Grzybowa WAW11N Pokaż na mapie
    Warszawa
    Plac Powstańców Warszawy
    VI WAW07B Pokaż na mapie
    Warszawa
    Zygmunta Vogla
    Bartyki WAW29B Pokaż na mapie
    Warszawa
    św. Bonifacego
    WAW87A Pokaż na mapie
    Warszawa
    Świętego Wincentego
    Bródno-Podgrodzie WAW138A Pokaż na mapie
    Co o tym myślisz?

    Komentarze

    Adam
    star star star star star
    Wystawiono Rok temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Regeneracja filtrów DPF/FAP oraz czyszczenie katalizatorów to procesy, które mają na celu przywrócenie ich efektywności i poprawienie ich funkcjonalności. Oto kilka efektów, które można zaobserwować po przeprowadzeniu tych zabiegów: Poprawiona wydajność - po regeneracji filtrów DPF/FAP i czyszczeniu katalizatorów poprawia się ich wydajność. Filtry DPF/FAP przestają blokować się, co poprawia przepływ spalin i wpływa na wydajność silnika. Czyste katalizatory z kolei poprawiają skuteczność procesu przekształcania szkodliwych substancji w nieszkodliwe gazy. Zwiększona trwałość - po regeneracji filtrów DPF/FAP oraz czyszczeniu katalizatorów zwiększa się trwałość tych elementów. Procesy te pozwalają przywrócić oryginalne właściwości filtrów i katalizatorów, co wydłuża ich żywotność i pozwala uniknąć kosztownej wymiany. Poprawa ekologii - regeneracja filtrów DPF/FAP i czyszczenie katalizatorów to zabiegi, które pozytywnie wpływają na środowisko. Poprawiona wydajność silnika i skuteczność procesu przekształcania szkodliwych substancji w nieszkodliwe gazy oznacza mniejszą emisję zanieczyszczeń do powietrza. Oszczędność pieniędzy - regeneracja filtrów DPF/FAP oraz czyszczenie katalizatorów to o wiele tańsze rozwiązanie niż wymiana tych elementów na nowe. Przeprowadzenie tych zabiegów pozwala uniknąć kosztownej wymiany, co stanowi korzyść finansową dla właścicieli pojazdów. Podsumowując, regeneracja filtrów DPF/FAP oraz czyszczenie katalizatorów to procesy, które mają wiele pozytywnych efektów. Poprawiają wydajność silnika, zwiększają trwałość, wpływają pozytywnie na ekologię oraz pozwalają zaoszczędzić pieniądze.
    Leon
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 4 lata temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Dobrze, że i w Warszawie jest strefa DPF, gdzie wyczyścić można zapchany filtr cząstek stałych.
    Bąbel
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Ja mam uszkodzony dpf w środku, to taki chyba się do czyszczenia nie nadaje nie?
    Artur
    star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
    Wystawiono 5 lat temu
    Czy ten komentarz był pomocny?
    Filtry DPF i FAP można wyczyścić w Warszawie? Świetna opcja, patrząć na ceny chociażby zamienników.