Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczebrzeszyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczebrzeszynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Szczebrzeszyn to niewielka miejscowość leżąca w województwie lubelskim, nad rzeką Wieprz. Szczebrzeszyna szukać należy w powiecie zamojskim, w pobliżu Zalewu Nielisz. Choć prawami miejskimi Szczebrzeszyn pochwalić się może od 1352 roku, to ślady po ludzkiej obecności, jak chaty, czy cmentarzysko, pochodzą jeszcze sprzed X wieku. W Szczebrzeszynie żyje i mieszka obecnie nieco ponad 5100 mieszkańców.

Warto tu zaznaczyć, że w Szczebrzeszynie znaleźć można sporo zabytków, które zachowały się przez lata, a wśród nich, między innymi, stare miasto, zespół kościoła, cerkiew, synagoga, ruiny zamku, cmentarze. Nie brakuje również atrakcji turystycznych, najczęściej w postaci pereł architektury nieobjętych ochroną zabytków, ale nie mniej pięknych i wyjątkowych. Szczebrzeszyn leży na skrzyżowaniu ważnych tras komunikacyjnych, a mianowicie: DW848 (Szczebrzeszyn – Sułów – Turobin – Tarnawa Mała), DW858 (Zarzecze – BiłgorajZwierzyniec – Szczebrzeszyn) oraz drogi krajowej numer 74 (Walichnowy – WieluńBełchatów – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – OpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin).

Ponieważ tak istotne skrzyżowanie przyciąga wielu podróżnych, nie brakuje na terenie miasta warsztatów samochodowych, które podróżnym chętnie pomagają w problemach z samochodami, również z typowymi dla diesla problemami z filtrami DPF i katalizatorami. Proces regeneracji DPF jest czasochłonny i złożony, dlatego też zebraliśmy w tabeli poniżej ceny ze Szczebrzeszyna za czyszczenie filtrów cząstek stałych i płukanie katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczebrzeszynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczebrzeszynie 320
Regeneracja filtra FAP w Szczebrzeszynie 320
Mycie katalizatora w Szczebrzeszynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczebrzeszynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczebrzeszynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczebrzeszynie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Szczebrzeszynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Szczebrzeszynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczebrzeszynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer