Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sulejów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sulejowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sulejów jest miastem, które położone jest w województwie łódzkim, a liczy sobie niemal 6300 mieszkańców. Sulejowa należy szukać w granicach powiatu piotrkowskiego, nad rzeką Pilicą i rzeką Radońką. Na Pilicy zbudowana została tama, co umożliwiło powstanie zalewu Sulejowskiego, nad którym leży Sulejów. Pierwsza wzmianka o Sulejowie miała miejsce w 1145 roku, natomiast prawa miejskie Sulejowowi nadano w roku 1926, a następnie w 1927 roku.

Prócz funkcji turystycznej, Sulejów jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ w mieście krzyżują się dwie drogi krajowe, droga krajowa numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszew – Kalisz – SieradzŁask – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Opoczno – Radom – ZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk) i droga krajowa numer 74 (Walichnowy – WieluńBełchatów – Piotrków Trybunalski – Sulejów – Żarnów – Kielce – Łagów – OpatówAnnopolKraśnikJanów LubelskiFrampol – Gorajec – SzczebrzeszynZamośćHrubieszów – Zosin).

Biorąc pod uwagę to jak ważne i uczęszczane są wymienione trasy, naturalnym jest również fakt, że w Sulejowie można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtr cząstek stałych i katalizator. Poniżej w tabeli zebraliśmy z Sulejowa najniższe ceny za naprawę filtrów DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sulejowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sulejowie 320
Regeneracja filtra FAP w Sulejowie 320
Mycie katalizatora w Sulejowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Sulejowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sulejowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sulejowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Sulejowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Sulejowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sulejowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sulejowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Sulejowa do regeneracji i czyszczenia

Z Sulejowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sulejów Kopuły Opoczyńska SLW01N 51.354080/19.888411 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer