Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Wołów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Wołowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Wołów – malownicza miejscowość w województwie dolnośląskim, tworzy powiat wołowski. Mieszka tu 12 600 mieszkańców. Tereny te to głównie pola uprawne, lasy i łąki. W związku z takim uwarunkowaniem naturalnym wielu mieszkańców zajmuje się rolnictwem, spora część pracuje w zakładach chemicznych, które są największym przedsiębiorstwem w regionie, wielu zdecydowało się na małe, własne firmy. Jedną z nich jest dobrze prosperujący w powiecie serwis samochodowy zajmujący się myciem filtrów FAP, płukaniem i naprawianiem DPF-a czy regeneracją katalizatorów.

Przez Wołów przebiegają takie ważne drogi jak: wojewódzka numer 340 Ścinawa – Wołów – TrzebnicaOleśnica, wojewódzka numer 339 Żmigród – Strupina – Wołów, wojewódzka numer 338 Wińsko – Wołów – Lubiąż – Kawice.

Filtr cząstek stałych ma to do siebie, że średnio po przejechaniu 1000 km lubi się zapchać od nadmiaru zgromadzonego popiołu. Taki filtr należy zdemontować w warsztacie i dostarczyć osobiście lub kurierem do serwisu, gdzie poddawany jest oględzinom przez wykwalifikowanego pracownika. Ocenia on sprawność fizyczną filtra DPF/FAP oraz stopień niedrożności.

Następnie trafia do specjalistycznej maszyny, gdzie poddany zostaje, pod wysokim ciśnieniem, wodzie z odpowiednim detergentem. Po osuszeniu i przygotowaniu dokumentacji filtr zostaje oddany lub odesłany do klienta. Zazwyczaj cały proces trwa 1-2 dni bez względu na to, jaką formę wybraliśmy. Cennik usług dla Wołowa znajdzie się w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Wołowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Wołowie 320
Regeneracja filtra FAP w Wołowie 320
Mycie katalizatora w Wołowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Wołowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Wołowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Wołowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Wołowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Wołowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Wołowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Wołowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Wołowa do regeneracji i czyszczenia

Z Wołowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Wołów Ścinawska WLW02A 51.338280/16.634279 Wyszukaj
Wołów 340 WLW01A 51.333359/16.657990 Wyszukaj
Wołów Wojska Polskiego POP-WLW2 51.335739/16.642450 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer