Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Złotoryja

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Złotoryi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Złotoryja jest leżącym w województwie dolnośląskim miastem, którego szukać należy w granicach powiatu złotoryjskiego, którego jest stolicą. Złotoryja leży nad rzeką Kaczawą i liczy sobie niespełna 16 tysięcy mieszkańców. Złotoryja założona została jeszcze w XII wieku, a już w 1211 roku otrzymała prawa miejskie. Jak przystało na miasto o tak długiej historii, Złotoryja pełna jest zabytków, w tym kościoły, domy na ulicach Konopnickiej, Mickiewicza i Piłsudskiego, katownia przy ulicy Zaułek oraz młyn z ulicy Kolejowej.

Obecnie miasto Złotoryja to nie tylko zabytki i atrakcje turystyczne, ale również doskonale rozwijający się przemysł. Na terenie Złotoryi można znaleźć zakład produkujący obuwie o wieloletniej tradycji oraz specjalistyczne zakłady zajmujące się regeneracją elementów samochodów z silnikiem diesla jak na przykład filtry DPF lub katalizatory. Nic dziwnego, ponieważ przez Złotoryję przebiegają znaczące szlaki komunikacyjne w tym trzy drogi wojewódzkie DW328 (Marciszów – ZłotoryjaNowe Miasteczko), DW363 (BolesławiecZłotoryja – Ujazd Górny) oraz DW364 (Gryfów ŚląskiZłotoryjaLegnica).

Wobec znacznej przepustowości częstym problemem są niesprawne filtry cząstek stałych oraz katalizatory. O tym, gdzie można zregenerować filtry DPF FAP oraz jaka jest cena czyszczenia katalizatorów, można przeczytać w tabeli poniżej lub sprawdzić pod numerem telefonu.

Oczyszczony filtr DPF w Złotoryi.

Filtr DPF na stole w pracowni, przygotowany do procesu czyszczenia.
Czyszczenie filtra DPF Złotoryja

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Złotoryi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Złotoryi 320
Regeneracja filtra FAP w Złotoryi 320
Mycie katalizatora w Złotoryi 320
Płukanie katalizatora SCR w Złotoryi 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Złotoryi 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Złotoryi 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Złotoryi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Złotoryi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Złotoryi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Złotoryi i wygodnie wyślij filtr DPF z Złotoryi do regeneracji i czyszczenia

Z Złotoryi filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Złotoryja Gorzeń Hoża POP-ZLO3 51.119690/15.910050 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer