Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Żnin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Żninie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Żnin – miasto położone na terenie województwa kujawsko- pomorskiego, w powiecie żnińskim. Mieszka tu 14 169 mieszkańców. Pierwsze wzmianki pochodzą z roku 1284 i mówią o prywatnym mieście duchownym. Nazwa miasta pochodzi od słowa „żnieja”, które oznacza rolniczy charakter miasta. Przez Żnin przebiega droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy – BydgoszczGnieznoPoznańLeszno – Wrocław – StrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka) oraz droga wojewódzka numer 251 (Kaliska – Damasławek – Żnin – BarcinPakośćInowrocław).

W Żninie prężnie rozwija się również branża spedycyjna i transportowa, a co za tym idzie motoryzacyjna, od kilku lat bardzo dobrze prosperuje tu autoryzowany serwis regeneracji filtra cząstek stałych. Wielu kierowców, w ostatnich latach, zdecydowało się na nie legalny już proces usunięcia DPF-a, uważając to rozwiązanie za najlepsze. Filtr DPF to bardzo precyzyjny element zmniejsza zanieczyszczenia wydobywające się z naszego samochodu o 90%, stąd jego cena sięga nawet i kilku tysięcy złotych. W tej sytuacji wielu klientów zdecydowało się na usunięcie DPF-a, co ma również negatywny wpływ na pracę naszego samochodu, który przez błędny zapis komputera dostaje zwiększoną dawkę wtrysku paliwa, lepszym rozwiązaniem, zalecanym przez producentów oraz serwisy samochodowe, jest korzystanie z usług mycia filtra cząstek stałych, czyszczenia DPF-a czy regeneracji filtra. Cennik usług dla Żnina podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Żninie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Żninie 320
Regeneracja filtra FAP w Żninie 320
Mycie katalizatora w Żninie 320
Płukanie katalizatora SCR w Żninie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Żninie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Żninie 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Żninie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Żninie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Żninie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Żninie i wygodnie wyślij filtr DPF z Żnina do regeneracji i czyszczenia

Z Żnina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Żnin Mała Osada Adama Mickiewicza ZNI02A 52.850281/17.719940 Wyszukaj
Żnin Mała Osada Wandy Pieniężnej ZNI01N 52.852589/17.711010 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer