Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bojanowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bojanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bojanowo to położone w powiecie rawickim, w województwie wielkopolskim miasteczko. Pierwsze informacje na temat Bojanowa pochodzą z 1585 roku, kiedy to powstaje plan lokowania miasta, jednak niezrealizowany. Druga próba, tym razem zakończona sukcesem miała miejsce w 1638 roku. Miasto Bojanowo zostało założone z pozwolenia Władysława IV Wazy, przez szlachcica Stefana Bojanowskiego, więc było jego prywatną własnością. Obecnie miasto liczy sobie niemal 2950 mieszkańców. Sporo z zasadźców stanowili uciekający przed represjami Czesi.

Miasto od zawsze związane z przemysłem, lokalne wyroby garncarskie (w największym stopniu) i garbarskie (w stopniu znacznie mniejszym) znane były za granicami nie tylko miasta, ale całego kraju. Ze stacji Bojanów, leżącej w pobliżu przebiegającej przez teren miasta drogi ekspresowej S5 (Nowe Marzy – ŚwiecieBydgoszcz – Białe Błota – SzubinŻnin – Gniezno – Poznań – StęszewKościanŚmigielLesznoRawiczŻmigródPrusiceTrzebnica – Wrocław), można połączeniem kolejowym dostać się do takich miejscowości jak Poznań, Wrocław, Rawicz, Leszno, Międzylesie i Szklarska Poręba. Odpowiednie zaplecze logistyczne i łatwy dojazd do ważniejszych miast w kraju sprawiają, że z Bojanowa można wysłać do regeneracji i czyszczenia filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, także SCR. Ceny z Bojanowa za usługi naprawy i oczyszczania filtrów DPF FAP i SCR zostały umieszczone w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bojanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bojanowie 320
Regeneracja filtra FAP w Bojanowie 320
Mycie katalizatora w Bojanowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bojanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bojanowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bojanowie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Bojanowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Bojanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bojanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bojanowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Bojanowa do regeneracji i czyszczenia

Z Bojanowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bojanowo Osada Pierwsza Henryka Dąbrowskiego BOJ02N 51.704552/16.746700 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer