Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Prusice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Prusicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Prusice to położone w powiecie trzebnickim, w województwie dolnośląskim miasteczko, które znaleźć można nad brzegiem Strugi. Obecnie w Prusicach mieszka niewiele ponad 2200 mieszkańców. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Prusic pochodzą z 1136 roku, kiedy wymieniana jest jako wieś uposażeń biskupstwa wrocławskiego. Nadanie praw miejskich Prusicom odbyło się w 1287 roku po decyzji Henryka II pobożnego. Utrata praw miejskich Prusic nastąpiła w roku 1951, głównie pod wpływem wyludnienia i zniszczeń wywołanych II wojną światową. Wśród zabytków z Prusic jakie można wymienić jako wartych uwagi to: Stare Miasto, kościół świętego Jakuba Starszego, kościół ewangelicki, cmentarz parafialny, renesansowy ratusz i fragmenty murów miejskich.

Przez Prusice biegną trasu drogi krajowej numer 5 (Nowe Marzy – Bydgoszcz – Gniezno – Poznań – Leszno – Wrocław – StrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka) i drogi ekspresowej S5 (Nowe Marzy – Świecie – Bydgoszcz – Białe Błota – SzubinŻnin – Gniezno – Poznań – StęszewKościanŚmigiel – Leszno – RawiczŻmigródPrusiceTrzebnica – Wrocław). Prusice to jednocześnie węzeł komunikacyjny i centrum usługowe, co znajduje odzwierciedlenie w warsztatach mechaniki samochodowej zajmujących się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych. Ceny z Prusic za usługi czyszczenia DPF FAP i SCR zamieściliśmy w cenniku poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Prusicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Prusicach 320
Regeneracja filtra FAP w Prusicach 320
Mycie katalizatora w Prusicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Prusicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Prusicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Prusicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Prusicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Prusicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Prusicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Prusicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Prusic do regeneracji i czyszczenia

Z Prusic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Prusice Górkowice Powstańców Śląskich PRE01N 51.368790/16.957399 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer