Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bydgoszcz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bydgoszczy

Oceń:
/ Aktualna ocena: 3.71

Mimo że nie jest największym polskim miastem, Bydgoszcz, siedziba władz województwa kujawsko-pomorskiego, jest jednym z gęściej zaludnionych. Przypada tu również jeden samochód na dwie osoby, można więc stwierdzić, bez większego ryzyka, że w Bydgoszczy, praktycznie każda rodzina posiada samochód. Taka ilość pojazdów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że w mieście Bydgoszcz żyje ponad 350 tysięcy ludzi, wymaga odpowiedniego zaplecza przemysłowego, a w tym wypadku konkretnie mechaników samochodowych. Według danych, ponad połowa tych samochodów to samochody wyposażone w silniki diesla, co sprawia, że mechanicy w mieście Bydgoszczy nie mogą narzekać na brak pracy. 174 mechaników w dzielnicach takich jak Bartodzieje, Bielawy, Błonie, Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto, Brdyujście, Bydgoszcz Wschód-Siernieczek, Czyżkówko, Flisy, Glinki-Rupienica, Górzyskowo, Jachcice, Kapuściska, Leśne, Łęgnowo, Łęgnowo Wieś, Miedzyń–Prądy, Nowy Fordon, Okole, Osowa Góra, Piaski, Smukała-Opławiec-Janowo, Stary Fordon, Szwederowo, Tatrzańskie, Terenów Nadwiślańskich, Wilczak-Jary, Wyżyny, Wzgórze Wolności, Zimne Wody–Czersko Polskie czeka na kontakt, aby zająć się naprawą DPF lub czyszczeniem katalizatorów. Wybierz swoją dzielnicę lub poszukiwaną usługę i nie trać czasu. Regeneruj filtr cząstek stałych już po jednym telefonie.

W Bydgoszczy przecinają się trzy drogi krajowe: droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy – Bydgoszcz – GnieznoPoznańLesznoWrocławStrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka), droga krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo – Bydgoszcz – InowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica) oraz droga krajowa numer 80 (Pawłówek – Bydgoszcz – Fordon – Toruń – Lubicz Dolny).

Zamontowany w samochodzie SEAT katalizator utleniający
Regeneracja fitrów DPF FAP i katalizatorów Bydgoszcz

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bydgoszczy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bydgoszczy 398
Regeneracja filtra FAP w Bydgoszczy 398
Mycie katalizatora w Bydgoszczy 398
Płukanie katalizatora SCR w Bydgoszczy 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Bydgoszczy 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bydgoszczy 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Bydgoszczy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bydgoszczy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bydgoszczy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer