Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Bytów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Bytowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Bytów to położone w województwie pomorskim miasto, którego szukać należy w granicach powiatu bytowskiego, którego, jak sama nazwa wskazuje, jest stolicą. Bytów leży w widłach dwóch rzek Borui oraz Bytowej, oraz leży nad brzegiem jeziora Jeleń. Bytów założony został przed 1113 rokiem, ponieważ z tego roku w kronikach Galla Anonima są już wzmianki o istniejącej osadzie.

Prawa miejskie Bytów otrzymał w 1346 roku, po wykupieniu go przez zakon krzyżacki. W Bytowie nie brak jest zabytków, których spis obejmuje całe śródmieście, zamek krzyżacki, domy, kamienice, poczta i budynek banku. Odpowiedni dojazd do Bytowa zapewniają drogi wojewódzkie i krajowe, jakie znajdują się w Bytowie. Wymienić można drogi takie jak droga krajowa numer 20 (StargardBytówGdynia), droga wojewódzka numer 209 (Warszkowo – Bytów), droga wojewódzka numer 228 (BytówKartuzy), droga wojewódzka numer 212 (Osowo Lęborskie – Bytów – Kamionka nad jeziorem Zamarte).

Prócz tego, że Bytów to ośrodek turystyczno-wypoczynkowy, jest to również lokalne centrum przemysłu spożywczego, drzewnego, metalurgicznego oraz elektrotechnicznego. Podobnie szerokie spektrum usług w Bytowie ubezpiecza doskonale przygotowane zaplecze logistyczne. Dobrym przykładem są zakłady zajmujące się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Poniżej, z Bytowa, zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia DPF FAP i katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Bytowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Bytowie 320
Regeneracja filtra FAP w Bytowie 320
Mycie katalizatora w Bytowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Bytowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Bytowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Bytowie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Bytowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Bytowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Bytowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Bytowie i wygodnie wyślij filtr DPF z Bytowa do regeneracji i czyszczenia

Z Bytowa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Bytów Osiedle Kaszubskie Generała Władysława Sikorskiego BTW01A 54.170620/17.491610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer