Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Dolsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Dolsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Dolsk to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie śremskim, nad jeziorem Dolskim i Dolskim Wielkim. Prawa miejskie zostały nadane Dolskowi w roku 1359. Powierzchnia Dolska wynosi 6,2 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców nie przekracza 1560 osób.

Dolsk jest miastem bogatym w zabytki, niektóre z nich są prawnie chronione, między innymi: rynek i założenie urbanistyczne, kościół parafialny pw. Świętego Michała Archanioła, plebania z połowy XVIII wieku, barokowy kościół świętego Wawrzyńca z 1685 roku, drewniany kościół Świętego Ducha z 1618 roku, dom z połowy XVIII wieku, willa "Azaria", wiatrak koźlak z pierwszej połowy XIX wieku oraz park dworski w folwarku z końca XIX wieku. Inne zachowane obiekty to: ratusz z wieżą z 1981 roku, dwór secesyjny z 1909 roku, ofiara dawnego dworu biskupiego z 1760 roku, pomnik Janusza Kusocińskiego z 1977 roku oraz pomnik kozy z 2010 roku.

W Dolsku działają również następujące ośrodki sportowe: ośrodek sportowo-rekreacyjny oraz miejsko-gminny ośrodek sportu i rekreacji. Odbywają się tutaj cykliczne imprezy – dni ziemi dolskiej "Wianki" oraz strzelanie bractwa Kurkowskiego. Dojazd do Dolska możliwy jest drogą wojewódzką numer 434 (Kleszczewo – KórnikŚrem – Kunowo – GostyńRawicz), co sprawia, że dojazd do Dolska jest znacznie ułatwiony. Ułatwione jest również odzyskiwanie sprawności katalizatorów i filtrów cząstek stałych. Zebraliśmy z Dolska ceny za usługi czyszczenia DPF FAP i naprawy katalizatorów samochodowych, również katalizatorów selektywnej katalitycznej redukcji emisji spalin SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Dolsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Dolsku 320
Regeneracja filtra FAP w Dolsku 320
Mycie katalizatora w Dolsku 320
Płukanie katalizatora SCR w Dolsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Dolsku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Dolsku 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Dolsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Dolsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Dolsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Dolsku i wygodnie wyślij filtr DPF z Dolska do regeneracji i czyszczenia

Z Dolska filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Dolsk Gostyńskie Przedmieście Podgórna DOL01A 51.986809/17.062889 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer