Miasto - Gdańsk - Desktop Miasto - Gdańsk - Mobilne

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów Koenigsegg

Mamy dla Ciebie ponad 2500 dostępnych filtrów DPF/FAP i katalizatorów

 • check

  Cena - od 390 zł netto Regeneracja i czyszczenie filtrów DPF FAP i katalizatorów Koenigsegg

 • check

  Cena - od 550 zł netto Nowe filtry DPF FAP i katalizatory

 • check

  Czas realizacji 1-2 dni robocze

 • check

  GWARANCJA 2 lata bez limitu kilometrów

 • check

  Stan dostępne

Image City 1 Image City 2

W którym warsztacie jest dostępna opcja remontu filtrów cząstek stałych dla aut wyprodukowanych przez koncern Koenigsegg?

Zablokowane filtry DPF można wyczyścić w specjalistycznej pracowni regeneracji. Jest to bardzo komfortowa możliwość, gdyż do serwisu filtry cząstek stałych można dostarczyć bezpośrednio lub ustalić usługę kuriera, która zawiera transport filtrów do pracowni i z powrotem na wskazany przez klienta adres.

Jak odbywa się realizacja regeneracji filtrów cząstek stałych z samochodów produkcji Koenigsegg w profesjonalnym zakładzie?

W autoryzowanym zakładzie w celu wykonania czyszczenia filtrów z osobówek marki Koenigsegg pracujemy zgodnie z określonymi procedurami, do jakich zaliczają się:
 • Przyjęcie od zleceniodawców filtrów cząstek stałych przywiezionych do warsztatu bezpośrednio bądź z pomocą naszego kuriera.
 • Dostarczenie filtrów DPF i FAP z samochodów osobowych produkcji Koenigsegg do pracowni regeneracji, gdzie endoskopowo testowany jest poziom zanieczyszczeń filtra.
 • W sytuacji, gdy stan filtra cząstek stałych wskazuje na konieczność regeneracji na wyznaczonych do tego maszynach, filtr trafia do urządzenia przeznaczonego do regeneracji.
 • Realizacja kolejnych testów na umytych i wysuszonych filtrach z pojazdów wyprodukowanych przez koncern Koenigsegg.
 • Sporządzenie raportów dostarczających informacji na temat działania filtrów cząstek stałych i katalizatorów po renowacji oraz dostarczenie wyczyszczonych części do rąk zleceniodawcy.

Ile trzeba zapłacić za realizację usługi regeneracji filtrów cząstek stałych dla osobówek produkcji Koenigsegg wyposażonych w silnik wysokoprężny?

Opłata wiążąca się z usługą naprawy filtrów DPF dla pojazdów wyprodukowanych przez koncern Koenigsegg jest naprawdę niska i sięga ułamek ceny filtra ze sklepowej półki.

W jaki sposób dostarczyć filtr cząstek stałych samochodów marki Koenigsegg, by w autoryzowanej pracowni mogła zostać zrealizowana regeneracja?

W pracowni regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów udostępniamy zleceniodawcom skorzystanie z dwóch możliwości: filtr FAP można osobiście dostarczyć do pracowni lub zarezerwować pracownika firmy kurierskiej, który zajmie się wysyłką filtrów DPF i FAP w obie strony.

Jakiego rodzaju filtry FAP z samochodów marki Koenigsegg da się poddawać renowacji filtrów cząstek stałych?

Praktycznie każdego rodzaju filtry cząstek stałych można poddawać dopalaniu, w tym:
 • filtry cząstek stałych do pojazdów osobowych,
 • filtry DPF i FAP do ciągników siodłowych,
 • filtry cząstek stałych do pojazdów użytkowych.

Jakie można wymienić oznaki uszkodzenia filtrów FAP w samochodach produkcji Koenigsegg oraz wskazują na to, że filtr cząstek stałych nadaje się do wykonania czyszczenia filtrów?

Charakterystyczne objawy niewłaściwego działania filtrów DPF i FAP w samochodach marki Koenigsegg to:
 • większe zużycie paliwa;
 • wahania obrotów;
 • wzrost emisji sadzy;
 • unieruchomienie pojazdu;
 • zmniejszone osiągi.

Czemu należy zrealizować naprawę filtrów cząstek stałych z aut marki Koenigsegg w naszym warsztacie?

Warto wykorzystać naszą ofertę dotyczące regeneracji filtrów cząstek stałych i katalizatorów w pojazdach marki Koenigsegg, ponieważ:
 • Nasze usługi są wysokiej jakości.
 • Wszystkie zregenerowane filtry i katalizatory mają gwarancję jak nowe, na 2 lata, bez limitu kilometrów.
 • Dysponujemy najnowocześniejszą i największą pracownią tego typu w kraju.
 • Możemy zaoferować atrakcyjne ceny.
 • Dołączamy dokumentację do wszystkich wykonanych zleceń.

 Koenigsegg został założony przez bardzo młodego Szweda o niemieckich korzeniach Christiana von Koenigsegga, który rozpoczął swoją przygodę z motoryzacją, jeszcze będąc nastolatkiem. Dzięki obrotowi handlowemu między USA i Europą Wschodnią tak się wzbogacił, że mimo braku jakiegokolwiek wykształcenia związanego z mechaniką czy inżynierią, założył firmę produkującą supersamochody. Obecnie Koenigsegg jest najszybszym samochodem na świecie produkowanym seryjnie, a jego moc wynosi przeszło 1350 KM. Czyni go to pierwszym na świecie mega-samochodem, czyli pojazdem, którego moc przekracza 1 MW. Prędkość 300 km/h osiąga w czasie 12 sekund.

Wszystko to dzięki silnikowi o zmiennych fazach rozrządu, z doładowaniem twin-turbo, o pojemności niewiele ponad 5 litrów i 8 cylindrach w układzie "V". Inna cecha charakterystyczną jest stosunek mocy do masy, która w Keonigseggu One wynosi równo 1. Niemniej jednak nawet megasamochody, aby otrzymać dopuszczenie do ruchu, muszą spełniać wygórowane normy emisji spalin, dlatego też w układzie wydechowym Koenigsegga znajdziemy filtr cząstek stałych dedykowany do silników benzynowych zwany GPF (gasoline particule filter, odpowiednik DPF czy francuskiego FAP).

Mimo, że samochody te są bardzo pożądane, nie cieszą się ogromną popularnością ze względu na cenę, jednak warto wiedzieć, że zakład zajmujący się regeneracja filtrów DPF do "megasamochodu" znajduje się również w Polsce. Cena regeneracji takiego filtra GPF waha się od 500 do 1500 złotych.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Koenigsegg na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów FAP marki Koenigsegg

 

Katalog Koenigsegg filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Koenigsegg oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Inne parametry

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg 398
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg 398
Mycie katalizatora Koenigsegg 398
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg 398
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg 398
Płukanie, regeneracja DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg 1490
Wycinanie katalizatora SCR Koenigsegg, usuwanie katalizatora SCR Koenigsegg 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Koenigsegg 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.
Informujemy, że wyrażając zgodę na zamówienie odbioru przesyłki, wysyłkę przesyłki oraz odebranie przesyłki zwrotnej za pośrednictwem firmy spedycyjnej DPD Polska Sp. z o.o. wyrażają Państwo tym samym zgodę na akceptację obowiązującego Regulaminu Świadczenia Usług w Obrocie Krajowym DPD Polska Sp. z o.o. oraz Szczegółowych Warunków Świadczenia Usług DPD Polska Sp. z o.o.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Uzupełnij pole poprawnymi danymi.
Co o tym myślisz?

Komentarze

Marcin
star star star star star
Wystawiono Rok temu
Czy ten komentarz był pomocny?
DPF jest wartościowy, ponieważ zawiera cenne metale szlachetne, między innymi złoto. Służą do oczyszczania spalin i redukcji emisji szkodliwych substancji. Ponadto filtry DPF często się zużywają, więc warto pamiętać o skupach filtrów cząstek stałych. W takich miejscach zużyte elementy poddawane są recyklingowi, więc odzyskane metale szlachetne są wykorzystywane do produkcji kolejnych podzespołów.
filip
star_outline star_outline star_outline star_outline star_outline
Wystawiono 4 lata temu
Czy ten komentarz był pomocny?
No, takim autem jak Koenigsegg to by się przejechał. Ciekaw jestem ile kosztuje nowy filtr do takiego auta.