Subpage photo

Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów - Koenigsegg -filtry-dpf-fap.pl

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

 Koenigsegg został założony przez bardzo młodego Szweda o niemieckich korzeniach Christiana von Koenigsegga, który rozpoczął swoją przygodę z motoryzacją, jeszcze będąc nastolatkiem. Dzięki obrotowi handlowemu między USA i Europą Wschodnią tak się wzbogacił, że mimo braku jakiegokolwiek wykształcenia związanego z mechaniką czy inżynierią, założył firmę produkującą supersamochody. Obecnie Koenigsegg jest najszybszym samochodem na świecie produkowanym seryjnie, a jego moc wynosi przeszło 1350 KM. Czyni go to pierwszym na świecie mega-samochodem, czyli pojazdem, którego moc przekracza 1 MW. Prędkość 300 km/h osiąga w czasie 12 sekund.

Wszystko to dzięki silnikowi o zmiennych fazach rozrządu, z doładowaniem twin-turbo, o pojemności niewiele ponad 5 litrów i 8 cylindrach w układzie "V". Inna cecha charakterystyczną jest stosunek mocy do masy, która w Keonigseggu One wynosi równo 1. Niemniej jednak nawet megasamochody, aby otrzymać dopuszczenie do ruchu, muszą spełniać wygórowane normy emisji spalin, dlatego też w układzie wydechowym Koenigsegga znajdziemy filtr cząstek stałych dedykowany do silników benzynowych zwany GPF (gasoline particule filter, odpowiednik DPF czy francuskiego FAP).

Mimo, że samochody te są bardzo pożądane, nie cieszą się ogromną popularnością ze względu na cenę, jednak warto wiedzieć, że zakład zajmujący się regeneracja filtrów DPF do "megasamochodu" znajduje się również w Polsce. Cena regeneracji takiego filtra GPF waha się od 500 do 1500 złotych.

 

 

Filtr FAP z samochodu marki Koenigsegg na stole w pracowni przed regeneracją
Płukanie filtrów FAP marki Koenigsegg

 

Katalog Koenigsegg filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Koenigsegg oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Koenigsegg

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Koenigsegg 320
Regeneracja filtra FAP Koenigsegg 320
Mycie katalizatora Koenigsegg 320
Płukanie katalizatora SCR Koenigsegg 320
Naprawa filtra cząstek stałych Koenigsegg 320
Płukanie, mycie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Koenigsegg 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Koenigsegg, usuwanie filtra cząstek stałych Koenigsegg 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Koenigsegg 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Koenigsegg

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer