Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krzywiń

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krzywiniu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.79

Krzywiń to miasto położone w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim. Prawa miejskie zostały nadane Krzywinowi w roku 1257. Powierzchnia Krzywina wynosi 2,3 kilometrów kwadratowych, a liczba jego mieszkańców to mniej więcej 1640 osób. Przez Krzywin przebiegają dwie drogi wojewódzkie: 432 (LesznoKrzywińŚremŚroda WielkopolskaWrześnia) oraz 308 (Nowy TomyślGrodzisk WielkopolskiKościan – Kunowo).

Zabytki zachowane w Krzywinie to między innymi: rynek, późnogotycki kościół parafialny z XVI wieku, kościół poewangelicki z przełomu XIX/XX wieku, wiatrak koźlak z 1698 roku, figura świętego Wawrzyńca, pomnik powstańców wielkopolskich, siedziba komendy Kompanii Krzywińskiej, krzyż przydrożny z 1946 roku, kapliczka Matki Boskiej, kapliczka MB Królowej Polski, cmentarz ewangelicki, ratusz, nagrobek Skórzewskich, figura Jezusa upadającego pod Krzyżem oraz tajemniczy krzyż przydrożny.

Do miasta Krzywiń przyciągają ludzi mechanicy samochodowi, którzy w Krzywinie świadczą usługi naprawy i regeneracji elementów wchodzących w skład osprzętu diesla, czyli najchętniej wybieranych jednostek napędowych do samochodów użytkowych. Zapchany filtr cząstek stałych DPF FAP czy brudny katalizator SCR nie muszą powodować dużych wydatków, wystarczy regenerować elementy układu zamiast wymiany.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krzywiniu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krzywiniu 320
Regeneracja filtra FAP w Krzywiniu 320
Mycie katalizatora w Krzywiniu 320
Płukanie katalizatora SCR w Krzywiniu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krzywiniu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krzywiniu 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Krzywiniu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Krzywiniu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krzywiniu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krzywiniu i wygodnie wyślij filtr DPF z Krzywinia do regeneracji i czyszczenia

Z Krzywinia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krzywiń Zielona KYW01N 51.963470/16.819250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer