Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pomorskie, powiat kwidzyński

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Powiat kwidzyński zlokalizowany jest w województwie pomorskim, został utworzony w ramach reformy administracyjnej, w roku 1999. Siedzibą powiatu kwidzyńskiego jest Kwidzyn. Liczba mieszkańców powiatu kwidzyńskiego wynosi około 83 500 osób, a jego obszar to 835 kilometrów kwadratowych. Powiaty, które graniczą z powiatem kwidzyńskim to: tczewski, sztumski, iławski, świecki oraz grudziądzki. Od województwa kujawsko-pomorskiego powiat kwidzyński oddziela Wisła.

Przez powiat kwidzyński przebiega droga krajowa 55 (Nowy Dwór GdańskiMalborkKwidzynGrudziądz – Stolno), droga krajowa numer 90 (Mała Karczma – Opalenie – Kwidzyn), droga wojewódzka numer 525 (Ryjewo – Janowo), droga wojewódzka numer 524 (Brachlewo – Licze), droga wojewódzka numer 607 (Gurcz – Jałowiec – Ryjewo – Sztumska Wieś), droga wojewódzka numer 521 (Kwidzyn – Prabuty – SuszIława), droga wojewódzka numer 611 (Sadlinki – Bronisławowo) oraz droga krajowa numer 522 (Górki – Prabuty – Trumieje – Kisielice).

W powiecie kwidzyńskim warto zobaczyć zamek w Kwidzynie, Muzeum Zamkowe, Pałac Fermora, schron bojowy numer 3, Grodzisko Kołodzieje, Rezerwat przyrody Kwidzyńskie Ostnice, cmentarz mennonicki, zamki gotyckie oraz pomnik Bohaterów I wojny światowej.

Zważywszy na fakt, jak atrakcyjnym miejscem jest powiat kwidzyński pod względem turystycznym i dodając do tego fakt, na jak ważnym zbiegu dróg komunikacyjnych leży, nie zaskakuje fakt, że na terenie powiatu kwidzyńskiego znajdziemy zakłady mechaniki pojazdowej, które oferują specjalistyczne usługi czyszczenia katalizatorów i regeneracji filtrów cząstek stałych DPF FAP świadczą wszystkim typom samochodów, a zwłaszcza tym, z silnikiem diesla. Poniżej zebraliśmy w tabeli ceny za naprawę, regenerację lub czyszczenie filtrów cząstek stałych i katalizatorów SCR w powiecie kwidzyńskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów powiat kwidzyński

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF powiat kwidzyński 398
Regeneracja filtra FAP powiat kwidzyński 398
Mycie katalizatora powiat kwidzyński 398
Płukanie katalizatora SCR powiat kwidzyński 398
Naprawa filtra cząstek stałych powiat kwidzyński 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych powiat kwidzyński 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF powiat kwidzyński 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych powiat kwidzyński 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora (powiat kwidzyński)

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer