Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pacanów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pacanowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W drodze przez Pacanów twój filtr DPF zapchał się i wymaga regeneracji lub wymiany na nowy? W takim razie polecamy skierować się w Pacanowie do specjalistycznego serwisu regeneracji filtrów cząstek stałych. Serwis w Pacanowie oferuje swoim klientom pełną regenerację przy użyciu specjalistycznych maszyn, które pozwalają przywrócić filtrom fabryczne osiągi i pełną sprawność.


Czy w Pacanowie można zregenerować zapchany filtr cząstek stałych?

Samo miasto Pacanów znajduje się w granicach województwa świętokrzyskiego, w powiecie buskim, w gminie Pacanów, której miasto jest siedzibą. Pacanów był miastem szlacheckim w XIII wieku, który swoje prawa miejskie uzyskał w roku 1265, utracił je w roku 1869 i na powrót odzyskał dopiero w roku 2019. Miasto Pacanów słynie z bajki o Koziołku Matołku, który przemierzał drogę do Pacanowa, a do najcenniejszych zabytków miasta Pacanów zalicza się: kościół pod wezwaniem świętego Marcina wybudowany w drugiej połowie XIII wieku oraz cmentarz parafialny z końca XX wieku.

Obok miasta Pacanów biegnie droga krajowa numer 73 (Wiśniówka → Kielce → Morawica → Busko-ZdrójSzczucinDąbrowa Tarnowska → Tarnów → Pilzno → Jasło) oraz droga krajowa numer 79 (Warszawa → KozieniceZwoleńSandomierzPołaniec → Kraków → TrzebiniaChrzanów → Jaworzno → Katowice → Chorzów → Bytom).

W problemie z zapchanym filtrem cząstek stałych w Pacanowie pomoże specjalistyczny serwis regeneracji filtrów cząstek stałych. W ofercie serwisu w Pacanowie znaleźć można usługi takie jak: diagnostyka, czyszczenie i regeneracja filtrów cząstek stałych. Cennik dla zainteresowanych klientów serwisu w Pacanowie został zamieszczony w tabeli poniżej i zawiera koszty za regenerację turbo.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pacanowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pacanowie 320
Regeneracja filtra FAP w Pacanowie 320
Mycie katalizatora w Pacanowie 320
Płukanie katalizatora SCR w Pacanowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pacanowie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pacanowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Pacanowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Pacanowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pacanowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer