Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Pasym

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Pasymiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Pasym to położone w powiecie szczycieńskim, w województwie warmińsko-mazurskim miasto, którego szukać można nad Jeziorem Kalwa i nad Jeziorem Leleskim. Miastu Pasym fundamentem była wieś biskupia, biskupów warmińskich, prawa miejskie natomiast nadano Pasymiowi w 1386 roku. Pasym prawa miasta piastował do roku 1946, natomiast ponowne nadanie praw miejskich odbyło się w 1997 roku. Obecnie w Pasymiu mieszka nieco ponad 2550 mieszkańców. Wśród zabytków które przetrwały wojny (w czasie II wojny światowej zniszczone zostało ponad 30% miasta), należy wymienić takie perły architektury jak dawny zamek, obecnie kościół, gotycki kościół ewangelicki, kościół pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa, Plebania, Ratusz z XIX wieku, pozostałości murów miejskich, wieża ciśnień, cmentarze ewangelickie i katolickie, oraz zabytkowa zabudowa mieszkalna i użytkowa.

Przez Pasym biegnie trasa drogi krajowej numer 53 (Olsztyn – Szczytno – Rozogi – MyszyniecOstrołęka), która prowadzi bezpośrednio do węzła z drogami krajowymi numer 58 (Olsztynek – Zgniłocha – Jedwabno – Szczytno – Babięta – Ruciane-NidaPiszBiała PiskaSzczuczyn) i 57 (BartoszyceBiskupiec – Szczytno – PrzasnyszPułtusk) w Szczytnie. Warto nadmienić, że w Pasymiu można wysłać do regeneracji filtr cząstek stałych i katalizator. Poniżej z Pasymia zebraliśmy ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów DPF i FAP oraz katalizatorów samochodowych, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Pasymiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Pasymiu 320
Regeneracja filtra FAP w Pasymiu 320
Mycie katalizatora w Pasymiu 320
Płukanie katalizatora SCR w Pasymiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Pasymiu 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Pasymiu 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Pasymiu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Pasymiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Pasymiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Pasymiu i wygodnie wyślij filtr DPF z Pasymia do regeneracji i czyszczenia

Z Pasymia filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pasym Kiepunki Warszawska PAY01N 53.650360/20.792299 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer