Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Szczuczyn

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Szczuczynie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Szczuczyn to położone w województwie podlaskim, w powiecie grajewskim miasteczko, którego szukać należy nad rzeką Wissą. Miasto powstało, a właściwie fundamenty położone zostały, dzięki Szczukom, którzy osiedlili się nad Wissą i dzięki którym miasto posiada taką a nie inną nazwę. Prawa miejskie Szczuczynowi nadano w 1692 roku, jednak aby ich nie utracić, niemal natychmiast po powstaniu musiał być odbudowany, gdyż niemal doszczętnie strawił go pożar. W Szczuczynie jednak udało się zachować zabytkom, a lista nie należy do najkrótszych, ponieważ wśród nich wymienić można klasztor barokowy, kościół pw. NMP, kolegium pijarów, zespół budynków Poczty Polskiej, domy mieszkalne i żydowski cmentarz.

Szczuczyn jest istotnym węzłem komunikacyjnym, przez jego granice, lub w bezpośrednim sąsiedztwie biegną trasy komunikacyjne DK58 (Olsztynek – Zgniłocha – Jedwabno – Szczytno – Babięta – Ruciane-NidaPiszBiała PiskaSzczuczyn) i DK61 (Warszawa – LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów). Dzięki tym trasom, czy raczej dzięki dużej ilości samochodów na tych trasach, zajęcie w Szczuczynie mają mechanicy zajmujący się regeneracją i naprawą filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów. Ceny ze Szczuczyna za usługi czyszczenia i płukania DPF FAP i SCR, ujęliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Szczuczynie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Szczuczynie 320
Regeneracja filtra FAP w Szczuczynie 320
Mycie katalizatora w Szczuczynie 320
Płukanie katalizatora SCR w Szczuczynie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Szczuczynie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Szczuczynie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Szczuczynie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Szczuczynie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Szczuczynie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Szczuczynie i wygodnie wyślij filtr DPF z Szczuczyna do regeneracji i czyszczenia

Z Szczuczyna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szczuczyn Nowe Miasto Jana Kilińskiego SCC01N 53.565498/22.284510 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer