Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Piotrków Trybunalski

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Piotrkowie Trybunalskim

Oceń:

W województwie łódzkim prym wiedzie oczywiście miasto, od którego miana swoją nazwę wzięło województwo, jednak zaszczytne drugie miejsce zajmuje oczywiście Piotrków Trybunalski. Miasto to posiada ta wiele zakładów produkcyjnych, że mogłoby iść w konkury z zakładami z miasta, w którym dzieje się akcja „Ziemi Obiecanej". W Piotrkowie Trybunalskim pracują huty, zakłady włókiennicze i zakłady lotnicze, stąd też wysokie wymagania odnośnie do systemu dróg oraz usług logistycznych. Jeśli dodać do tego wszystkie samochody, jakimi poruszają się mieszkańcy Piotrkowa, a wciąż najchętniej wybieranym typem silnika jest diesel, otrzymamy setki zapchanych filtrów DPF rocznie. Inną typową usterką jest uszkodzony katalizator, zwłaszcza w nowoczesnych dieslach. Regeneracja filtra cząstek stałych nie jest trudna, jednak wymaga specjalistycznego sprzętu. Jak znaleźć mechanika, który będzie dysponował odpowiednimi umiejętnościami i sprzętem do zregenerowania filtra DPF? Za pomocą panelu bocznego naszego projektu, za pomocą którego można odnajdywać mechaników zajmujących się filtrami cząstek stałych i katalizatorami. Wybieraj spośród 120 mechaników na 20 osiedlach Piotrkowa Trybunalskiego.

Mycie filtra FAP w Piotrkowie Trybunalskim

Mycie filtra FAP w Piotrkowie Trybunalskim

 

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer