Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Rawa Mazowiecka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Rawie Mazowieckiej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Rawa Mazowiecka jest położonym w województwie łódzkim miastem, które znajduje się w granicach powiatu rawskiego. Rawa Mazowiecka jest stolicą powiatu rawskiego, leży nad rzeką Rawką i Rylką. Miasto założone zostało w 1228 roku, a prawa miejskie otrzymało prawie 100 lat później, w 1321 roku. Mniej więcej w tym samym czasie w Rawie Mazowieckiej powstał jeden z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych zabytków Rawy Mazowieckiej – zamek książąt mazowieckich. Obecnie przez Rawę Mazowiecką każdego roku przepływają dziesiątki, jeśli nie setki tysięcy podróżnych, głównie za sprawą ważnych tras komunikacyjnych zbiegających się w węźle Rawa Mazowiecka. W Rawie można znaleźć trasy takie jak droga krajowa S8 (Kudowa – Kłodzki – Duszniki-ZdrójSzczytnaPolanica-ZdrójKłodzkoBardoZąbkowice ŚląskieNiemcza – Łagiewniki – Wrocław – OleśnicaSycówKępnoWieruszówWieluńZłoczewSieradzPabianicePiotrków TrybunalskiTomaszów Mazowiecki – Rawa Mazowiecka – Mszczonów – Warszawa – MarkiRadzyminWyszkówOstrów MazowieckaZambrów – Jeżewo Stare – Choroszcz – Białystok – SuchowolaAugustów – Raczki – Suwałki – Budzisko), droga krajowa numer 72 (Konin – Zdżary – TuliszkówTurekUniejówPoddębiceAleksandrów Łódzki – Łódź – Brzeziny – Jeżów – Głuchów – Rawa Mazowiecka) oraz drogi wojewódzkie numer 707, DW725 i droga DW726. Ze względu na fakt, jak istotne są to trasy i jak wiele osób wybiera drogę przez Rawę Mazowiecką, nie powinien dziwić fakt, że korzystają z tego zakłady mechaniki samochodowej, które w Rawie Mazowieckiej świadczą usługi regeneracji i czyszczenia filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Dzięki technologii, jakimi warsztaty w Rawie Mazowieckiej dysponują, istnieje możliwość przywrócenia do 100% sprawności filtrów DPF FAP i katalizatorów (również SCR). Poniżej w tabeli zebraliśmy ceny za usługi naprawy i oczyszczania DPF FAP i KAT w Rawie Mazowieckiej.

 

 

Katalizator na stole w pracowni, przygotowany do procesu czyszczenia.
Czyszczenie katalizatorów w Rawie Mazowieckiej

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Rawie Mazowieckiej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Rawie Mazowieckiej 320
Regeneracja filtra FAP w Rawie Mazowieckiej 320
Mycie katalizatora w Rawie Mazowieckiej 320
Płukanie katalizatora SCR w Rawie Mazowieckiej 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Rawie Mazowieckiej 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Rawie Mazowieckiej 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Rawie Mazowieckiej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Rawie Mazowieckiej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Rawie Mazowieckiej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Rawie Mazowieckiej i wygodnie wyślij filtr DPF z Rawy Mazowieckiej do regeneracji i czyszczenia

Z Rawy Mazowieckiej filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Rawa Mazowiecka Osiedle Zamkowa Wola Jerozolimska RWM01N 51.767448/20.259661 Wyszukaj
Rawa Mazowiecka Osiedle 9 Maja Przemysłowa RWM02N 51.756168/20.255791 Wyszukaj
Rawa Mazowiecka Osiedle 9 Maja Targowa RWM02A 51.763168/20.260929 Wyszukaj
Rawa Mazowiecka Osiedle 9 Maja Targowa RWM01A 51.765881/20.262310 Wyszukaj
Rawa Mazowiecka Osiedle 9 Maja Tomaszowska POP-RAM2 51.759048/20.244980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer