Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Różan

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Różanie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Różan to niewielka położona w powiecie makowskim w województwie mazowieckim miejscowość, której szukać należy nad rzeką Narew. Pierwsze wzmianki na temat istnienia miasta pochodzą z XIII wieku, natomiast prawa miejskie nadano w 1377 roku. Na terenie pozostałości fortów carskich znajduje się Krajowe Składowisko Odpadów Promieniotwórczych. Największym zakładem pracy zrzeszającym najwięcej mieszkańców miasta Różan jest Urząd Gminy Różan.

Wśród zabytków, jakie można wymienić na terenie miasta Różan, najważniejsze to kościół parafialny pod wezwaniem Świętej Anny oraz kaplica grobowa Rodziny Kossakowskich. Różan prócz składowiska odpadów promieniotwórczych (o krótkim rozpadzie i średniej aktywności), jest również ważnym węzłem komunikacyjnym, ponieważ na terenie Różana krzyżują się droga krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin – Łąck – Płock – Bielsk – DrobinCiechanówRóżanOstrów Mazowiecka) i droga krajowa numer 61 (Warszawa – LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów). Warto też w tym miejscu nadmienić, że w Różanie można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, również SCR. Zebraliśmy z Różana ceny za czyszczenie DPF FAP i naprawę reaktorów katalitycznych znanych szerzej jako katalizatory samochodowe.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Różanie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Różanie 320
Regeneracja filtra FAP w Różanie 320
Mycie katalizatora w Różanie 320
Płukanie katalizatora SCR w Różanie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Różanie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Różanie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Różanie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Różanie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Różanie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Różanie i wygodnie wyślij filtr DPF z Różana do regeneracji i czyszczenia

Z Różana filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Różan Litwa Adama Mickiewicza ROZ01G 52.888699/21.396740 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer