Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Płock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Płocku

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

O Płocku mówiło się już w czasach Bolesława Szczodrego, a po jego śmierci do Płocka przeniesiono stolicę naszego kraju. Ponieważ jest to miasto o tak bogatej i kolorowej historii, niewiele osób kojarzy je inaczej, niż z zabytkami i atrakcjami turystycznymi, a jednak w Płocku docenia się na równi turystów o pełnych kieszeniach, jak i zręcznych inżynierów. 21 jeden dzielnic Płocka, takich jak Borowiczki, Radziwie, Skarpa, Winiary, Międzytorze czy Podolszyce kryje w sobie przeszło 120 zakładów, serwisów i warsztatów, które świadczą usługi motoryzacyjne. Ponieważ po naszych drogach wciąż jeździ bardzo dużo samochodów napędzanych silnikiem diesla, bardzo częstymi usterkami są problemy z zapchanym filtrem DPF lub filtrem FAP do regeneracji – zależnie od marki eksploatowanego przez nas pojazdu. Aby naprawić wspomniany filtr cząstek stałych, konieczne jest zwrócenie się do specjalisty. Jak wybrać specjalistę, skoro w samym Płocku jest ich ponad 120? Specjalnie dla wygody naszych Internautów przygotowaliśmy widoczny po prawej stronie panel, na którym można wybrać interesującą nas usługę czyszczenia DPF lub regeneracja katalizatorów.

Drogi, jakie przebiegają przez Płock to: droga krajowa numer 60 (ŁęczycaKutnoGostynin – Łąck – Płock – Bielsk – DrobinCiechanówRóżanOstrów Mazowiecka), a także droga krajowa numer 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławek – Płock – WyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrów – Drohiczyn – Siemiatycze).

 

Filtr cząstek stałych w samochodzie Audi, widok podwozia
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Płock

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Płocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Płocku 398
Regeneracja filtra FAP w Płocku 398
Mycie katalizatora w Płocku 398
Płukanie katalizatora SCR w Płocku 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Płocku 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Płocku 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Płocku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Płocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Płocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer