Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Serock

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Serocku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Serock to niewielkie, położone w województwie mazowieckim miasteczko, którego szukać należy w powiecie legionowskim, nad rzeką Narew, a konkretnie u ujścia Bugu do Narwi, na północ od Jeziora Zegrzyńskiego. Serockowi nadawano prawa miejskie dwukrotnie, w 1417 roku i w 1923. Gdy za pierwszym razem nadano miastu prawa miejskie, miasto sprawowało funkcję miasta królewskiego, co oznacza, że zyski i dywidendy miasta trafiały bezpośrednio do królewskiego skarbca. Pierwsze wzmianki na temat osady, która dała fundamenty pod Serock, pochodzą z 1065 roku.

Obecnie miasto Serock liczy sobie niemal 4350 mieszkańców. Nie brak na terenie miasta zabytkowych budowli i artefaktów, a wszystko z racji ponad 1000-letniej historii, co potwierdzają wykopaliska archeologiczne (na terenie miasta znajduje się model wczesnochrześcijańskiego grodziska, które jest jednym z najstarszych grodów Mazowsza). W mieście krzyżują się dwie drogi krajowe, a mianowicie trasy numer 61 (Warszawa – LegionowoSerockRóżanOstrołękaŁomżaGrajewoAugustów) i 62 (StrzelnoRadziejówBrześć KujawskiWłocławekPłockWyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze).

Dzięki podobnie uczęszczanemu połączeniu nie narzekają na brak zamówień warsztaty zajmujące się regeneracją elementów samochodów. Ponieważ z Serocka można wysłać do regeneracji filtry cząstek stałych DPF FAP i katalizatory, poniżej w tabeli umieściliśmy ceny za usługi regeneracji i czyszczenia filtrów DPF FAP i katalizatorów, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Serocku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Serocku 320
Regeneracja filtra FAP w Serocku 320
Mycie katalizatora w Serocku 320
Płukanie katalizatora SCR w Serocku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Serocku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Serocku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Serocku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Serocku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Serocku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer