Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Rybnik

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Rybniku

Oceń:

Ciężko na mapie Polski znaleźć równie stabilne, zarówno pod względem ludności, jak i ilości wykorzystywanych przez ludność samochodów jak Rybnik. Rybnik jest jednym z wielu miast województwa śląskiego, jednak charakteryzuje się stosunkowo niską gęstością zaludnienia. Śląsk dał nam się poznać bardziej ze strony bardzo gwarnych i gęsto zaludnionych miast, jednak Rybnik jest inny. Nie brakuje w nim miejsca, zieleni, a także... samochodów, których przypada tu lekko ponad 500 na każdych 1000 mieszkańców. Ponieważ nie brakuje aut, sporo jest również mechaników, którzy wspomnianymi środkami transportu zajmują się, ku zadowoleniu kierowców. Nie jest bowiem tajemnicą, że nowoczesne diesle (których odsetek to ponad 50% wszystkich samochodów w Rybniku) wymagają odpowiedniego traktowania, a w przypadku jego braku również odpowiedniej opieki. A to zapchany katalizator, a to filtr DPF do regeneracji. Lista bolączek diesla jest długa, jednak samochody rekompensują nam to oszczędną eksploatacją i wspaniałymi osiągami. W Rybniku na 27 osiedlach – dzielnicach, pracuje około 160 mechaników zajmujących się samochodami osobowymi i dostawczymi. Przygotowana przez nas strona pozwoli wyszukiwać ich wszystkich w kilka sekund, zależnie od lokalizacji na przykład Rybnik osiedle Meksyk lub zależnie od świadczonych usług, na przykład regeneracja filtra cząstek stałych.

 

 

Filtr cząstek stałych DPF FAP w wydechu Suzuki
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Rybnik

 

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer