Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Opole

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Opolu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Prawa miejskie Opole uzyskało już w XIII wieku, co sprawia, że jest jednym z najstarszych miast Polski. O zabytkach i atrakcjach Opola i Opolszczyzny można napisać naprawdę wiele, jednak niewiele osób wie, że odwiedzając Opole, prócz pereł architektury spotkamy się również z doskonale rozwiniętym transportem i logistyką. Zapewnia to doskonałe przygotowanie miasta i okolic w postaci siatki dróg publicznych, po których porusza się ponad 650 samochodów na każdy 1000 mieszkańców Opola. Większość z pojazdów to samochody napędzane silnikami diesla (spory odsetek to samochody użytkowe, przeznaczone do dalekich tras). Ponieważ jednak wprowadzona zostały ograniczenia w emisji spalin, diesle, zwłaszcza te nowoczesne, ze zminimalizowaną niemal do zera emisją szkodliwych substancji, borykają się z problemem zapchanych filtrów DPF i katalizatorów do regeneracji. Remedium na te problemy jest nasza strona internetowa. Przygotowany przez nas panel pozwala na błyskawiczne wyszukiwanie okolicznych mechaników zajmujących się regeneracją filtrów cząstek stałych. Wystarczy jeden telefon, aby zregenerować DPF albo umówić się na wizytę. Można również zostawić swój numer telefonu, umówimy wizytę za Ciebie.

 

 

Katalizator zamontowany w układzie wydechowym w Audi
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Opole

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Opolu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Opolu 398
Regeneracja filtra FAP w Opolu 398
Mycie katalizatora w Opolu 398
Płukanie katalizatora SCR w Opolu 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Opolu 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Opolu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Opolu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Opolu 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer