Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Więcbork

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Więcborku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Więcbork to leżące w województwie kujawsko-pomorskim miasteczko, liczące sobie niemal 6000 mieszkańców i niemal 650 lat. Więcbork położony jest nad Jeziorem Więcborskim oraz nad rzeką Orlą, w powiecie sępoleńskim, a jego historia rozpoczęła się w 1383 roku jako prywatnego miasta szlacheckiego. Nazwa miasta Więcborka pochodzi od nazwiska rodu szlacheckiego, który w pewnym okresie był w Więcborku u władzy.

Oczywiście w Więcborku nie brakuje zabytków, wśród których wymienić można budowle takie jak kościół WNMP, kaplica na Górze Świętej Katarzyny, Rynek, dworek Mościckiego, ruiny zamku Zebrzydowskich i wiele innych. Dojazd do Więcborka zapewnia bieg trzech dróg wojewódzkich numer 189 (Jastrowie – Złotów – Więcbork), 241 (TucholaSępólno Krajeńskie – Więcbork – Nakło nad NoteciąWągrowiecRogoźno) i 242 (Więcbork – ŁobżenicaWyrzysk).

Dzięki podobnie dobrze przygotowanemu połączeniu drogowemu odwiedzający Więcbork, spragnieni odpoczynku na pojezierzu turyści nie mają większego problemu, aby dostać się do miasta. W samym mieście zaś nie ma większego problemu, aby problemów pozbyć się z auta. Doskonale przygotowane zakłady mechaniki samochodowej świadczą usługi związane z eksploatacją silników diesla w tym regeneracją filtrów DPF FAP i katalizatorów. Poniżej, w tabeli, zebraliśmy z Więcborka najniższe ceny za usługi czyszczenia i naprawy filtrów cząstek stałych i katalizatorów samochodowych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Więcborku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Więcborku 320
Regeneracja filtra FAP w Więcborku 320
Mycie katalizatora w Więcborku 320
Płukanie katalizatora SCR w Więcborku 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Więcborku 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Więcborku 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Więcborku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Więcborku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Więcborku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Więcborku i wygodnie wyślij filtr DPF z Więcborka do regeneracji i czyszczenia

Z Więcborka filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Więcbork Ogrody Pocztowa POP-WEC1 53.351460/17.488680 Wyszukaj
Więcbork Ogrody Złotowska WEC01A 53.351952/17.475821 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer