Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nakło nad Notecią

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nakle nad Notecią

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Nakło nad Notecią to położone w województwie kujawsko-pomorskim miasto, którego szukać należy w granicach powiatu nakielskiego, którego jest stolicą. Jak sama nazwa wskazuje, Nakło leży nad rzeką Noteć, która to Noteć znajduje swoje ujście w Warcie. Nakło nad Notecią liczy sobie niespełna 18 tysięcy mieszkańców.

Pierwsze wzmianki o Nakle pojawiają się w kronice Galla Anonima, jeszcze w 1112 roku, natomiast jako pełnoprawne miasto na mapach Polski można Nakło podziwiać od 1299 roku. Nakło było głównym grodem obronnym Pomorzan, które jednak przeszło w posiadanie Polski za sprawą palatyna Sieciecha, który zdobył gród w 1090 roku. W 1851 roku po ukończeniu budowy Kanału Bydgoskiego i położeniu jednej z pierwszych w kraju linii kolejowych znaczenie Nakła, które ustawicznie zmniejszało się na przestrzeni lat, znów stało się znaczącym punktem na mapie Polski.

Dzięki takim połączeniom oraz obecnie drogom krajowym i wojewódzkim (droga krajowa numer 10 Lubieszyn – Nakło nad NoteciąPłońsk oraz droga wojewódzka numer 241 TucholaNakło nad Notecią – Rogoźno), miejscowość jest istotnym punktem przeładunkowym dla towarów i obowiązkowym przystankiem dla kierowców. Ponieważ w Nakle znajdziemy warsztaty zajmujące się regeneracją i naprawą katalizatorów oraz filtrów cząstek stałych, zebraliśmy i porównaliśmy ceny z Nakła. W tabeli poniżej znajdują się najniższe z Nakła nad Notecią ceny za usługi regeneracji i naprawy.

Filtr DPF na stole w pracowni, przygotowany do procesu mycia.
Mycie filtra DPF Nakło nad Notecią

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nakle nad Notecią

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nakle nad Notecią 320
Regeneracja filtra FAP w Nakle nad Notecią 320
Mycie katalizatora w Nakle nad Notecią 320
Płukanie katalizatora SCR w Nakle nad Notecią 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nakle nad Notecią 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nakle nad Notecią 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Nakle nad Notecią 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Nakle nad Notecią 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nakle nad Notecią

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nakle nad Notecią i wygodnie wyślij filtr DPF z Nakła nad Notecią do regeneracji i czyszczenia

Z Nakła nad Notecią filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nakło nad Notecią Osiedle Krasickiego Gimnazjalna NAK01A 53.138271/17.598980 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer