Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ząbki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ząbkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.43

Ząbki – miasto należące do powiatu wołomińskiego w województwie mazowieckim, w odległości 10 km od centrum Warszawy. Mieszka tu 31 884 mieszkańców.

Gospodarka Ząbek opiera się głównie na sektorze prywatnym, gdzie dominują usługi transportowe, budowlane, handel detaliczny, usługi IT oraz działalność naukowo- techniczna.

Ząbki w ostatnich latach zajęły 3 miejsce w Polsce pod względem najwyższego przyrostu naturalnego oraz mogą pochwalić się jedną z niższych stop bezrobocia na poziomie 5,7%. Gmina poszczycić się również może w powiecie największym dochodem własnym w budżecie gminy oraz tym, że miasto jest liderem w kraju w pozyskiwaniu i wykorzystywaniu funduszy unijnych dla rozwoju miasta.

Przez miasto biegną drogi wojewódzkie nr 631 (Warszawa – Marki – Nieporęt – Zegrze – Nowy Dwór Mazowiecki), nr 634 (Warszawa – ZielonkaWołomin – Miąse – Tłuszcz – Wólka Kozłowska).

Rozwój transportu w mieście to oczywiście spora zaleta, ale wiąże się to również ze wzmożonym ruchem w centrum i na obrzeżach miasta oraz wieloma zanieczyszczeniami środowiska. Dziś już ponad 20 europejskich miast wyznaczyło na swoich terenach zielone strefy, po których poruszają się auta tylko i wyłącznie spełniające określone normy emisji spalin, EURO6. Możliwe więc, że takie rozwiązania zostaną zastosowane również w Polsce, gdyż wiele naszych miast znajduje się na szycie listy miast najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej.

Aby podołać coraz bardziej rygorystycznym normą, konstrukcja samochodów staje się coraz bardziej skomplikowana, wiele ich elementów jest zaawansowane technologicznie, a jak wiadomo, takie również się psują, więc naprawa może kosztować krocie. Kierowcy diesli muszą liczyć się z usterką turbosprężarki, katalizatora lub filtra cząstek stałych, stąd w mieście Ząbki powstaje coraz to więcej serwisów samochodowych oferujących regeneracja filtra DPF, regeneracja katalizatora, wypalanie DPF-a.

Naprawiony filtr cząstek stałych w Ząbkach
Naprawiony filtr cząstek stałych w Ząbkach

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ząbkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ząbkach 320
Regeneracja filtra FAP w Ząbkach 320
Mycie katalizatora w Ząbkach 320
Płukanie katalizatora SCR w Ząbkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ząbkach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ząbkach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Ząbkach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Ząbkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ząbkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ząbkach i wygodnie wyślij filtr DPF z Ząbek do regeneracji i czyszczenia

Z Ząbek filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ząbki Drewnica Księdza Ignacego Jana Skorupki ZBA02A 52.288460/21.110830 Wyszukaj
Ząbki Generała Stanisława Maczka ZBA01AP 52.282188/21.130751 Wyszukaj
Ząbki Powstańców ZBA02AP 52.278881/21.115761 Wyszukaj
Ząbki Powstańców ZBA01A 52.278931/21.115660 Wyszukaj
Ząbki Radzymińska WAW122AP 52.299568/21.086630 Wyszukaj
Ząbki Drewnica Szwoleżerów ZBA01F 52.283859/21.115271 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer