Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Zakopane

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Zakopanym

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 2.22

Zakopane jest to miejscowość leżąca w województwie małopolskim, znana jako zimowa stolica Polski. Jest to spowodowane faktem, że stolica powiatu tatrzańskiego, czyli Zakopane, jest największym miastem w bezpośrednim sąsiedztwie Tatr, jednocześnie największym ośrodkiem sportów zimowych w kraju. Zakopane założone zostało w 1578 roku, natomiast prawa miejskie otrzymało w 1933 roku.

U schyłku XIX wieku Zakopane stanęło w obliczu bardzo poważnego problemu związanego z bankructwem lokalnego pana ziemskiego i wystawieniem jego majątku na licytację. Obecną formę, obecność Parku Narodowego i wiele innych rzeczy miasto zawdzięcza hrabiemu Władysławowi Zamoyskiemu, który wygrał licytację z Niemcem i Żydem, którzy stanęli do licytacji. Jeśli chodzi o transport w Zakopanem, miasto jest z reguły celem podróży, a nie przystankiem na trasie, dlatego też w Zakopanem swój bieg kończą ważne trasy wojewódzkie (numer 958 958 Chabówka – Czarny Dunajec – Chochołów – Zakopane) i krajowe (47 RabkaNowy Targ – Zakopane), między innymi słynna Zakopianka.

Duża ilość turystów w okresie zimowym oznacza dużą ilość problemów z silnikami diesla, które w okresie zimowym swoje kaprysy mają znacznie bardziej zauważalne niż w okresie letnim. Dodatkowo widoczne jest to w ilości zanieczyszczeń w zakopiańskim powietrzu, zwłaszcza w zimie, czego przyczyną są najczęściej niesprawne katalizatory samochodowe oraz filtry DPF, których zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń wewnątrz swojej konstrukcji. Zebraliśmy w tabeli poniżej najniższe ceny w Zakopanem za czyszczenie i regenerację katalizatorów i filtrów DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Zakopanym

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Zakopanym 320
Regeneracja filtra FAP w Zakopanym 320
Mycie katalizatora w Zakopanym 320
Płukanie katalizatora SCR w Zakopanym 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Zakopanym 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Zakopanym 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Zakopanym 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Zakopanym 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Zakopanym

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Zakopanym i wygodnie wyślij filtr DPF z Zakopanego do regeneracji i czyszczenia

Z Zakopanego filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Zakopane Szymony Chyców Potok ZAK01N 49.304821/19.966789 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer