Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kąty Wrocławskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kątach Wrocławskich

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Kąty Wrocławskie są położonym w województwie dolnośląskim miastem, które liczy sobie niewiele ponad 6100 mieszkańców. Kątów Wrocławskich szukać należy w powiecie wrocławskim, między rzekami Bystrzycą i Strzegomką. Pierwsze wzmianki na temat Kątów Wrocławskich pochodzą z 1297 roku i informacje te zawarte są w dokumencie lokacyjnym miasta.

Obecnie Kąty Wrocławskie są bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym, krzyżują się tam drogi krajowe i wojewódzkie, a mianowicie autostrada A4 (Jędrzychowice – ZgorzelecBolesławiecLegnica – Wrocław – Prądy – KrapkowiceGliwice – Ruda Śląska – Chorzów – Katowice – Mysłowice – Jaworzno – ChrzanówTrzebinia – Kraków – Wieliczka – Szarów – BochniaBrzesko – Tarnów – Dębica – Rzeszów – ŁańcutJarosław – Korczowa), droga krajowa numer 5 (Nowe Marzy – BydgoszczGniezno – Poznań – Leszno – Wrocław – StrzegomBolkówKamienna Góra – Lubawka), droga wojewódzka numer 346 (Środa ŚląskaKąty Wrocławskie – Gaj Oławski – Godzikowice), droga wojewódzka numer 362 (Kąty Wrocławskie – Wrocław) oraz droga wojewódzka numer 347 (Wrocław – Pietrzykowice – Kąty Wrocławskie).

Z racji tego, jak ważny jest to węzeł komunikacyjny nie powinien dziwić fakt, że w Kątach Wrocławskich można wysłać do regeneracji naprawy czy czyszczenia filtry cząstek stałych i katalizatory. Poniżej w tabeli zebraliśmy najniższe ceny z Kątów Wrocławskich za usługi czyszczenia DPF FAP i katalizatorów, również SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kątach Wrocławskich

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kątach Wrocławskich 320
Regeneracja filtra FAP w Kątach Wrocławskich 320
Mycie katalizatora w Kątach Wrocławskich 320
Płukanie katalizatora SCR w Kątach Wrocławskich 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kątach Wrocławskich 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kątach Wrocławskich 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Kątach Wrocławskich 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kątach Wrocławskich 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kątach Wrocławskich

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kątach Wrocławskich i wygodnie wyślij filtr DPF z Kątów Wrocławskich do regeneracji i czyszczenia

Z Kątów Wrocławskich filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kąty Wrocławskie 1 Maja KWA01N 51.034031/16.759680 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer