Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Gniezno

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Gnieznie

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Każdy Polak doskonale powinien wiedzieć, czym jest i było Gniezno. Założona jeszcze przed Chrztem Polski osada szybko stała się miastem, siedzibą archidiecezji gnieźnieńskiej oraz stolicą Polski. Flaga i herb miasta zawierają polskiego białego orła z potężną koroną umieszczoną nad tarczą. Jest to pozostałość z czasów, kiedy Gniezno było miastem koronnym. Dziś Gniezno to metropolia, siedemdziesięciotysięczne miasto, które prócz swojej zabytkowej części posiada również nowoczesne osiedla mieszkaniowe i część typowo industrialną. Czyż mogło w takim mieście zabraknąć warsztatów samochodowych – oczywiście, nie, ponieważ dobrze zorganizowana logistyka jest podstawą do rozwiązywania wszystkich innych problemów. Niestety współczesne diesle, a przynajmniej osprzęt silnika, nie mogą poszczycić się żywotnością, jaka charakteryzowała diesle jeszcze kilkanaście lat temu. Stąd na 12 osiedlach można znaleźć przeszło 70 mechaników zajmujących się mechaniką samochodową, w tym również filtrami DPF i katalizatorami do regeneracji. Zadzwoń i umów się na wizytę lub wyślij filtr do regeneracji w naszej pracowni.

Naprawiony katalizator w Gnieźnie

Naprawa katalizatora w Gnieźnie

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Gnieznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Gnieznie 398
Regeneracja filtra FAP w Gnieznie 398
Mycie katalizatora w Gnieznie 398
Płukanie katalizatora SCR w Gnieznie 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Gnieznie 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Gnieznie 1490
Wycinanie filtra DPF, usuwanie filtra DPF w Gnieznie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Gnieznie 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer