Czyszczenie filtrów DPF / FAP i regeneracja katalizatorów -Łada-filtry-dpf-fap.pl

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Produkowana przez rosyjską fabrykę AwtoWAZ Łada to samochód produkowany na bazie włoskiego pomysłu, na licencji Fiata 124, od 1970 roku aż do 1988, czyli przeszło 18 lat, w niemal niezmienionej formie. Samochód zyskał niemałą popularność we wszystkich krajach byłego związku radzieckiego, choć złośliwi twierdzą, że to za sprawą braku alternatywy, albo "Żiguli", albo nic.

Niemniej jednak produkowana w Togliatti Łada, najpierw WAZ 2101, czyli wspomniany Żiguli, czy następne produkcje, sprzedawały się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Prócz sedanów fabrykę opuściły również produkcje terenowa jak Niwa, czy 2151 (kombi). Mimo tego, że Togliatti jest uznawane za najbiedniejsze miasto Federacji Rosyjskiej, nie przeszkadza to absolutnie w wytężonym eksporcie i sprzedaży Łady na całym świecie.

Obecnie produkowana jest w 5 krajach poza Rosją: w Urugwaju, Ekwadorze, Egipcie, w Kazachstanie i na Ukrainie. Jest to zapewne związane ze znacznie łagodniejszą polityką dotyczącą dopuszczania samochodów do ruchu publicznego – obowiązujące w Europie bardzo rygorystyczne normy emisji spalin nijak mają się do norm spoza Sojuszu. Dlatego też w wielu Ładach nie znajdziemy filtra cząstek stałych, którego obecność jest ceną za dopuszczenie do ruchu i dlatego też nie znajdziemy w krajach Unii zbyt wielu Ład, które zwyczajnie na obrót w Unii nie dostały homologacji.

 

 

Filtr cząstek stałych z samochodu marki Łada na stole w pracowni przed regeneracją
Czyszczenie filtrów cząstek stałych w samochodach Łada

 

Katalog Łada filtrów cząstek stałych DPF, FAP i katalizatorów, oraz zamienniki JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts oraz Veneporte

Katalog oryginalnych filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów Łada oraz ich zamienników JMJ, Bosal, Walker, Novak, BM Catalysts, a także Veneporte.
Marka Model Pojemmność Oznaczenie Silnika Lata Produkcji Zamiennik JMJ Numer OE Zamiennik Bosal Zamiennik Walker Zamiennik Novak Zamiennik BM Catalysts Numer Delphi Konie Mechaniczne Kilowaty Długość Numer Veneporte Norma Emisji Spalin Cena

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada 398
Regeneracja filtra FAP Łada 398
Mycie katalizatora Łada 398
Płukanie katalizatora SCR Łada 398
Naprawa filtra cząstek stałych Łada 398
Regeneracja, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada 1490
Wycinanie katalizatora Łada, usuwanie katalizatora Łada 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Łada 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora do samochodu marki Łada

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer