Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Szamocin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Szamocinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

W Szamocinie jest szansa regeneracji katalizatorów do samochodów Łada z racji obecności laboratorium warsztatu z Szamocina. Auta osobowe i ciężarowe z logo Łada szczycą się świetnymi mechanizmami pracy w zakresie obniżenia ilości emitowanych spalin. Sporo samochodów osobowych w Szamocinie to auta z silnikiem dCi mające wbudowany katalizator SCR, który wymaga odnawiania elementów. Łada to samochody, jakie cieszą się sławą w całym kraju, ale zmagają się ze strapieniem z filtrami FAP. Oprócz atrakcji turystycznych w Szamocinie odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów osobowych i ciężarowych Łada. Szamocin jest jednym z centrów, jakie mają problem powiązany, z zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Szamocina, czemu marka Łada próbuje, zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Odnalezienie profesjonalnego zakładu w Szamocinie specjalizującego się w autach osobowych Łada może być skomplikowane, i jest długotrwałe. Zazwyczaj bolączką, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Łada, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny diesla, jest zaczopowany filtr FAP. Przywrócenie niezawodności części filtrów FAP w Szamocinie dla samochodów Łada jest możliwe do osiągnięcia, bo technologia regeneracji wodnej dotarła do Szamocina. Tabela cennika odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF pochodzących z Łada dla Szamocina zamieszczono poniżej tego tekstu, nie ma przeszkód, by odszukać na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie płukania katalizatorów.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Szamocinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Szamocinie 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Szamocinie 320
Mycie katalizatora Łada w Szamocinie 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Szamocinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Szamocinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Szamocinie 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Szamocinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Łada w Szamocinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Szamocinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Szamocinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Łada

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Łada w Szamocinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Szamocin Smolary SZM01N 53.026089/17.125000 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer