Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Łada, Łęknica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Łada w Łęknicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Katalizator SCR zmienia się w standard w samochodach osobowych Łada z silnikiem samozapłonowym, ale moduł ten zużywa się, w czym może pomóc regeneracja filtrów DPF w pracowni warsztatu pod Łęknicą. Samochody spod skrzydeł Łada mogą się poszczycić kapitalnymi metodami w dziedzinie redukowania emisji zanieczyszczonych spalin. Łęknica jest jednym z miast, jakie dotyka problem związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez samochody zanieczyszczeń w atmosferze, czemu marka Łada stara się, profilaktycznie przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów DPF/FAP. Sporo pojazdów osobowych w Łęknicy to pojazdy z silnikiem CDTi mające zamontowany filtr i katalizator, który musi się oddawać do regenerowania. Nieraz powodem zapchanego DPF-a, wytwórcy Łada, trafia się inny problem, możliwą przyczyną jest: niesprawna pompa Common Rail. Stajni Łada mogłoby nie powieść się wytwarzanie potrzebnych pułapów emisji cząstek stałych, bez skorzystania z filtrów DPF. Filtry FAP zbudowane są z ceramiki, a także osłony z metalu, przez co filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy warsztat w Łęknicy. Osiągnięcie górnych osiągów produkcji spalin, dozwolonych przez EURO 4, koniecznie potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie DPF-a. Usługi takie jak czyszczenie katalizatorów samochodowych lub płukanie DPF FAP dla samochodów producenta Łada, odszukać można na stronie, lub u mechanika w Łęknicy. Wyszukaj swój zakład, którego specjalnością jest Łada w Łęknicy, dzięki usłudze wyszukiwania w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Łada w Łęknicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Łada w Łęknicy 320
Regeneracja filtra FAP Łada w Łęknicy 320
Mycie katalizatora Łada w Łęknicy 320
Płukanie katalizatora SCR Łada w Łęknicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych Łada w Łęknicy 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Łada w Łęknicy 1490
Wycinanie filtra FAP Łada, usuwanie filtra FAP Łada w Łęknicy 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Łada w Łęknicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Łada w Łęknicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer