Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Małomice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Małomicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Małomice to położone w powiecie żagańskim, w województwie lubuskim miasto, którego szukać należy na lewym brzegu rzeki Bóbr. Pierwsze wzmianki na temat istnienia Małomic pochodzą z 1329 roku, w spisie hołdu lennego złożonego przez księcia żagańskiego, królowi czeskiemu. Obecnie w Małomicach mieszka około 3550 osób. Prawa miejskie nadano Małomicom w 1969 roku, jednak, ponieważ istnienie miejscowości na przestrzeni wieków nie mogło zostać w procesach historycznych pominięte, warto zaznaczyć, że mimo braku praw miejskich, osada Małomice miała prawo handlu i siedzibę szlachecką.

Siedziba ta, piękny barokowy pałac, została spalona na początku XIX wieku, po tym, gdy na jaw wyszła produkcja kul armatnich dla Prus w miejscowej fabryce należącej do szlachcica von Dohna. Jednak inne zabytki udało się uratować, a mianowicie do dziś w Małomicach podziwiać można kościół barokowy z 1732 roku, dworski park, willa przy ulicy Kościuszki. Przez Małomice nie biegnie żadna ważna trasa komunikacyjna, jednak w bliskim sąsiedztwie znajdziemy drogę krajową numer 12 (ŁęknicaŻaryŻagańSzprotawaPrzemkówGłogówLesznoGostyńJarocinPleszewKaliszSieradzŁask – Piotrków Trybunalski – SulejówOpocznoRadomZwoleńPuławyPiaskiChełm – Dorohusk), która jest jedną z najważniejszych w kraju. Warto zaznaczyć, że Małomice nie odstępują postępu historii, a w mieście działa nowoczesna elektrownia wodna oraz warsztaty zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych i katalizatorów. Zebraliśmy z Małomic najniższe ceny za regenerację filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów i umieściliśmy poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Małomicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Małomicach 320
Regeneracja filtra FAP w Małomicach 320
Mycie katalizatora w Małomicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Małomicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Małomicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Małomicach 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Małomicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Małomicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Małomicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Małomicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Małomic do regeneracji i czyszczenia

Z Małomic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Małomice Małynicza MMC01N 51.554039/15.445440 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer