Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Kalisz

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Kaliszu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Ponieważ ciężko znaleźć w naszym kraju miasto starsze niż Kalisz, ciężko byłoby spodziewać się po nim braku zabytków – jest ich tam pod dostatkiem, ale jedynie dzięki ciężkiej pracy Polaków, ponieważ Kalisz został uznany za najbardziej zniszczone w I wojnie światowej miasto, jednak jednocześnie jest to miasto, które absolutnie nie stroni od postępu i przemysłu. Kalisz nawet w swojej dewizie jest najstarszym miastem Polski. Jak więc oddzielić współczesność i industrializację od rozwijających się gałęzi przemysłu i turystyki? Jest to niestety niemożliwe, dlatego też w Kaliszu nie brakuje samochodów również tych użytkowych. A jeśli samochód użytkowy to najprawdopodobniej wyposażony jest w silnik diesla. Niestety znaną przywarą nowoczesnych diesli jest problem z filtrem DPF lub FAP, a także z katalizatorami służącymi do oczyszczania spalin. Jednak taki problem można stosunkowo szybko rozwiązać za pomocą naszego panelu przygotowanego do wyszukiwania mechaników. Wystarczy wybrać jedną z 29 dzielnic-osiedli Kalisza (Czaszki, Kaliniec, Rypinek czy Winiary), a następnie usługę, jaka nas interesuje (regeneracja DPF albo naprawa katalizatorów).

 

Naprawiony filtr FAP w Kaliszu

Naprawa filtra FAP w Kaliszu

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kaliszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kaliszu 398
Regeneracja filtra FAP w Kaliszu 398
Mycie katalizatora w Kaliszu 398
Płukanie katalizatora SCR w Kaliszu 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Kaliszu 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kaliszu 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Kaliszu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora w Kaliszu 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer