Czyszczenie filtrów DPF / FAP i katalizatorów - Radom

Czyszczenie FAP/DPF i katalizatorów w Radomiu

Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.70

Niekiedy mówi się o nim jako o prawej ręce Warszawy, teraz gdy ma w nim stanąć ogromny port lotniczy, będzie się tak mówić pewnie coraz częściej. Chodzi oczywiście o Radom, miasto, które przy swoich 112 kilometrach kwadratowych, stanowi dom dla ponad 215 tysięcy ludzi. Ponieważ ilość zarejestrowanych tu na 1000 mieszkańców samochodów jest porównywalna z innymi dużymi miastami (ponad samochód na 2 osoby), dlatego też nie brakuje warsztatów samochodowych, w których mechanicy dbają, aby nasze samochody nie tylko jeździły, ale również jeździły bez szkody dla otoczenia. Mowa najbardziej o samochodach z silnikiem diesla, w których uszkodzone katalizatory czy zapchane filtry DPF dokładają swoją "cegiełkę" do produkcji gigantycznych ilości smogu unoszących się nad naszymi miastami. Aby zminimalizować problem, wprowadzono restrykcyjne normy emisji spalin EURO, ograniczono spalanie śmieci itd., jednak aby diesle rzeczywiście nie truły konieczne jest regenerowanie DPF FAP, lub chociaż odpowiednio wyczyszczone katalizatory. Zadaniem tym zajmuje się ponad 300 warsztatów we wszystkich osiedlach miasta. Wyszukaj najlepszego mechanika od DPF FAP i wiele więcej.


Katalizator w układzie wydechowym Fiata
Regeneracja filtrów DPF FAP i katalizatorów Radom

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radomiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radomiu 398
Regeneracja filtra FAP w Radomiu 398
Mycie katalizatora w Radomiu 398
Płukanie katalizatora SCR w Radomiu 398
Naprawa filtra cząstek stałych w Radomiu 398
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radomiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR, usuwanie katalizatora SCR w Radomiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Radomiu 250
* metoda prawnie zabroniona

W wyszukanej przez Ciebie lokalizacji znajdują się warsztaty, jednak nie zostały jeszcze utworzone ich profile. Aby umówić się na wizytę, zostaw nam swój numer telefonu lub zadzwoń - numer pojawi się w panelu obok.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer