Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Nekla

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Nekli

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Nekla to położone w powiecie wrzesińskim, w województwie wielkopolskim miasto, którego szukać można nad rzeką Maskawą. Pierwsze wzmianki na temat istnienia osady Niekli pochodzą z 1405 roku, a miała według legendy stać w niej karczma, w której zatrzymał się legendarny Twardowski. Prawa miejskie nadano Nekli w 1727 roku i piastowała je krótko, bo zaledwie do 1793 roku, kiedy to podczas drugiego rozbioru Polski, miasto znalazło się pod zaborem i zaborca odebrał mu prawa miejskie. Ponowne nadanie praw miejskich Nekli miało miejsce w 2000 roku. Obecnie miejscowość zamieszkuje przeszło 3700 osób. Nekla jest tak bardzo związana ze zrywami niepodległościowymi, że chyba bardziej się już nie da. Mieszkańcy Nekli brali udział we wszystkich powstaniach, jakie tylko miały miejsce.

Okres intensywnego rozwoju miasta miał miejsce dopiero po drugiej wojnie światowej, kiedy to wybudowano ośrodki kultury, położono elektrykę oraz zakłady produkcyjne i opieki zdrowotnej. Wśród zabytków, jakie można znaleźć na terenie Nekli, wymienić można zespół kościoła parafialnego, w tym również kaplica i cmentarz oraz zespół dworski (dworek i park). Przez Neklę biegnie droga krajowa numer 92 (RzepinŚwiebodzinPniewyPoznańWrześniaSłupcaKoninKołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk MazowieckiKałuszyn), co pozwala funkcjonować w niewielkim mieście zakładom zajmującym się regeneracją i naprawą filtrów DPF FAP i katalizatorów. Poniżej w tabeli zebraliśmy z Nekli ceny za czyszczenie i płukanie filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Nekli

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Nekli 320
Regeneracja filtra FAP w Nekli 320
Mycie katalizatora w Nekli 320
Płukanie katalizatora SCR w Nekli 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Nekli 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Nekli 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Nekli 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Nekli 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Nekli

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Nekli i wygodnie wyślij filtr DPF z Nekli do regeneracji i czyszczenia

Z Nekli filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nekla Targowa Górka Mała Dworcowa NEK01A 52.363461/17.413240 Wyszukaj
Nekla Targowa Górka Mała Rynek POP-NEK1 52.365372/17.413651 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer