Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Słupca

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Słupcy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 3.00

Słupca – położone w województwie wielkopolskim miasto powiatu słupeckiego. Mieszka tu 13 901 mieszkańców. Nazwa miasta pochodzi od słowa „słup”, prawdopodobnie chodziło o jakiś obiekt leżący na dawnych terenach, poprzez dodanie końcówki „-ca” powstała obecna nazwa. Miasto ma bardzo dobrą sieć dróg, biegną tędy krajowa DK92 (RzepinŚwiebodzinPniewy – Poznań – Września – Słupca – KoninKołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk MazowieckiKałuszyn), wojewódzka DW263 (Słupca – ŚlesinSompolnoKłodawaDąbie) oraz DW466 (Słupca – Ciążeń – Pyzdry).

Słupca zatrudnia ponad 4 tys. osób z miasta oraz okolicznych wsi, jest to jeden z większych ośrodków przemysłowych. Znajdują się tu producenci konstrukcji stalowych, hurtownie materiałów budowlanych, firmy transportowe i spedycyjne, prężnie rozwija się również rolnictwo.

Wielu mieszkańców powiatu słupeckiego przyjeżdża do Słupca w celu skorzystania z usług specjalistycznej pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. Dzięki usługom kurierskim firma obsługuje wiele miejscowości w powiecie, ale także w województwie i poza nim. Każdy klient może wymontować swój filtr lub katalizator wysłać go do pracowni i już 2 dni później może go z powrotem zamontować w swoim samochodzie. Taki rodzaj usług zyskuje na popularności, gdyż jest znacznie wygodniejszy i szybszy, a cena takiej usługi zazwyczaj nie różni się od normalnej ceny w serwisie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Słupcy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Słupcy 320
Regeneracja filtra FAP w Słupcy 320
Mycie katalizatora w Słupcy 320
Płukanie katalizatora SCR w Słupcy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Słupcy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Słupcy 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Słupcy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Słupcy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Słupcy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Słupcy i wygodnie wyślij filtr DPF z Słupcy do regeneracji i czyszczenia

Z Słupcy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Słupca Mikołaja Kopernika SLP02N 52.290211/17.867010 Wyszukaj
Słupca Pułaskiego SLP01N 52.289661/17.868919 Wyszukaj
Słupca Warszawska POP-SLP1 52.286400/17.875561 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer