Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Sochaczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Sochaczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Sochaczew – miasto położone nad rzeką Bzurą i Utratą w województwie mazowieckim, w powiecie sochaczewskim. Mieszka tu 37 013 mieszkańców. Nazwa wywodzi się od słowa „socha” oznaczającego drewniane narzędzie używane przez rolników lub słowa „sochacze”, czyli suche gałęzie.

Gospodarka miasta rozwija się w kierunku chemicznym, spożywczym, budowlanym, kosmetycznym, transportu i logistyki. W Sochaczewie krzyżują się drogi wojewódzkie nr 580 (Warszawa – Leszno – Kampinos – Żelazowa Wola – Sochaczew), nr 705 (Śladów – Sochaczew – Skierniewice – Jeżów) oraz drogi krajowe nr 50 (CiechanówPłońsk – Wyszogród – Sochaczew – MszczonówGrójecGóra Kalwaria – Kołbiel – Mińsk MazowieckiŁochówOstrów Mazowiecka) i nr 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy – Poznań – WrześniaSłupcaKoninKołoKutno – Łowicz – Sochaczew – Ożarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk Mazowiecki – Kałuszyn) tworzące obwodnicę miasta.

Dobre połączenie komunikacyjne z innymi miastami powoduje, że swoje przedsiębiorstwa w Sochaczewie otwierają firmy transportowe, spedycyjne oraz celne. Wielu inwestorów zagranicznych zainwestowało na tych terenach, znajdziemy tu kapitał zagraniczny Mitsubishi Corp. czy Mercedes.

Rozwój transportu w mieście to oczywiście spora zaleta, ale wiąże się to również ze wzmożonym ruchem w centrum i na obrzeżach miasta oraz wieloma zanieczyszczeniami środowiska. Dziś już ponad 20 europejskich miast wyznaczyło na swoich terenach zielone strefy, po których poruszają się auta tylko i wyłącznie spełniające określone normy emisji spalin, EURO6. Możliwe więc, że takie rozwiązania zostaną zastosowane również w Polsce, gdyż wiele naszych miast znajduje się na szycie listy miast najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej.

Aby podołać coraz bardziej rygorystycznym normą, konstrukcja samochodów staje się coraz bardziej skomplikowana, wiele ich elementów jest zaawansowane technologicznie, a jak wiadomo, takie również się psują, więc naprawa może kosztować krocie. Kierowcy diesli muszą liczyć się z usterką turbosprężarki, katalizatora lub filtra cząstek stałych, stąd w mieście Sochaczew powstaje coraz to więcej serwisów samochodowych oferujących regeneracja filtra DPF, regeneracja katalizatora, wypalanie DPF-a.

Wypłukany filtr FAP w Sochaczewie
Płukanie filtra FAP w Sochaczewie

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Sochaczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Sochaczewie 320
Regeneracja filtra FAP w Sochaczewie 320
Mycie katalizatora w Sochaczewie 320
Płukanie katalizatora SCR w Sochaczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Sochaczewie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Sochaczewie 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Sochaczewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR w Sochaczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Sochaczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Sochaczewie i wygodnie wyślij filtr DPF z Sochaczewa do regeneracji i czyszczenia

Z Sochaczewa filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Sochaczew Nowe Kistki Aleja 600-lecia SCH01A 52.236801/20.248140 Wyszukaj
Sochaczew Nowe Kistki Aleja 600-lecia SCH02N 52.237728/20.248060 Wyszukaj
Sochaczew Ostrzeszewo Pocztowa SCH03N 52.257030/20.273029 Wyszukaj
Sochaczew Czerwonka Stanisława Staszica POP-SOC2 52.230679/20.238501 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer