Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Radymno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Radymnem

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Radymno to miasto, które znaleźć można w granicach województwa podkarpackiego. Radymna szukać należy nad Sanem, wokół zalewu "ZEK". Administracyjnie należy do terenu powiatu jarosławskiego, a znaleźć Radymno na mapach można od 1366 roku, kiedy to, jeszcze jako wieś została założona przez Bernarda z Szynwałdu, za pozwoleniem Kazimierza Wielkiego. Prawa miejskie nadano Radymnu w 1431 roku.

Obecnie miasto liczy sobie 5354 mieszkańców, co jest niezbyt dużą liczbą, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że już w XV wieku miasto było znanym i chętnie wybieranym punkcie handlowym w czasie drogi na zachód. Radymno dziś również jest ważnym węzłem komunikacyjnym a przez miasto lub w jego bezpośredniej bliskości biegnie droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – Brzeg – Opole – Strzelce OpolskieToszekPyskowice – Bytom – Będzin – Sosnowiec – Dąbrowa Górnicza – Olkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojnicz – Tarnów – PilznoDębicaRopczyce – Rzeszów – ŁańcutJarosławRadymno – Korczowa) i numer 77 (Lipnik – SandomierzStalowa WolaLeżajsk – Tryńcza – Jarosław – RadymnoPrzemyśl).

Z racji obecności wymienionych tras, dużego ruchu i dobrej lokalizacji Radymno nie narzeka na brak zamówień z zakresu naprawy samochodów i elementów układu redukcji emisji spalin. Poniżej zebraliśmy z Radymna najniższe ceny za usługi regeneracji i czyszczenia filtrów DPF FAP i katalizatorów, także SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Radymnem

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Radymnem 320
Regeneracja filtra FAP w Radymnem 320
Mycie katalizatora w Radymnem 320
Płukanie katalizatora SCR w Radymnem 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Radymnem 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Radymnem 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Radymnem 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Radymnem 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Radymnem

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Radymnem i wygodnie wyślij filtr DPF z Radymna do regeneracji i czyszczenia

Z Radymna filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Radymno Widacz Złota Góra RDY01A 49.944511/22.827250 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer