Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ropczyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ropczycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Ropczyce będąc stolicą powiatu ropczycko-sędziszowskiego są ikoną przemysłu w regionie. Przez Ropczyce biegnie droga krajowa numer 94 (ZgorzelecBolesławiecChojnówLegnicaProchowice – Wrocław – BrzegOpoleStrzelce OpolskieToszekPyskowiceBytomBędzinSosnowiecDąbrowa GórniczaOlkusz – Kraków – Wieliczka – Targowisko – BochniaBrzeskoWojniczTarnówPilznoDębicaRopczyceRzeszówŁańcutJarosławRadymno – Korczowa). Ponad 20 dużych korporacji wybrało tę małą miejscowość na umiejscowienie swojego przemysłu.

Choć Ropczyce dziś liczą 15 tysięcy ludności, wiele ludzi dojeżdża do okolicznych miast w poszukiwaniu pracy. Fakt powstania wielu fabryk i zakładów zwraca uwagę nie tylko radnych, którzy starają się dbać o bezpieczeństwo i czystość środowiska naturalnego mieszkańców. Jednym z wielu podjętych przez miasto kroków działania z zanieczyszczeniami pochodzącymi ze spalin samochodowych jest dofinansowywanie mikro przedsiębiorstw, czyli warsztatów mechanicznych zajmujących się naprawą oraz regeneracją katalizatorów i filtrów DPF/FAP.

Sytuacja taka ma miejsce, ponieważ mieszkańcy chcą mieć czyste i zdrowe miejsce zamieszkania wolne od tlenków azotu i spalin. Aby miejsca gotowe do wypoczynku mogły dalej funkcjonować w swojej naturalnej formie. Każda z 20 firm działających na terenie Ropczyc chcąc spełniać normy producentów aut osobowych, dbają o stan filtrów DPF/FAP oraz katalizatorów. W wyniku tego procesu możliwe jest odzyskanie 100% sprawności katalizatora. Cenę usług z Ropczyc czyszczenia filtra cząstek stałych, płukania filtra DPF w Ropczycach czy regeneracji katalizatora znajdują się w tabeli poniżej.

Oczyszczanie katalizatora w Ropczycach.

Oczyszczony katalizator na stole w pracowni regeneracji w Ropczycach
Oczyszczanie katalizatora Ropczyce

 

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ropczycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ropczycach 320
Regeneracja filtra FAP w Ropczycach 320
Mycie katalizatora w Ropczycach 320
Płukanie katalizatora SCR w Ropczycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ropczycach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ropczycach 1490
Wycinanie katalizatora, usuwanie katalizatora w Ropczycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Ropczycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ropczycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ropczycach i wygodnie wyślij filtr DPF z Ropczyc do regeneracji i czyszczenia

Z Ropczyc filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ropczyce Ogrodnicza ROP01N 50.056519/21.632111 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer