Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Ślesin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Ślesinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Ślesin to położone w powiecie konińskim, w województwie wielkopolskim miasto, które znaleźć można na brzegu Jeziora Ślesińskiego i Jeziora Mikorzyńskiego. Pierwszy raz o Ślesinie wspomina dokument wydany przez księcia Konrada I Mazowieckiego w akcie nadania wsi biskupom poznańskim. Prawa miejskie nadano Ślesinowi w roku 1358, osobą króla Kazimierza Wielkiego. Prawo organizowania targów sprawiło, że miasto prężnie się rozwijało, jednak nigdy nie osiągnęło statusu ważnego i poważanego miasta, a za dowód może posłużyć fakt, że miasto zobowiązane było do wyekwipowania i wystawienia dwóch piechurów do walki z Krzyżakami.

Prawa miejskie miasto utraciło w wyniku represji ze strony zaborcy za udział w powstaniach. Wśród zabytków, jakie można znaleźć w Ślesinie, wymienić można kościół świętego Mikołaja, klasycystyczny łuk tryumfalny, pomnik Napoleona, a wśród atrakcji oczywiście wspomniane już jeziora, park miejski i linowy oraz termy Ślesińskie. W mieście krzyżują się drogi: wojewódzka numer 263 (SłupcaŚlesinSompolnoKłodawaDąbie) oraz droga krajowa numer 25 (BoboliceBiały BórCzłuchówSępólno KrajeńskieKoronowo – Bydgoszcz – InowrocławStrzelnoŚlesinKoninKaliszOstrów Wielkopolski – Antonin – Oleśnica). Warto tu też wspomnieć o istnieniu zakładów zajmujących się naprawą i regeneracją filtrów cząstek stałych DPF FAP i katalizatorów samochodowych. Ceny ze Ślesina zebraliśmy w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Ślesinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Ślesinie 320
Regeneracja filtra FAP w Ślesinie 320
Mycie katalizatora w Ślesinie 320
Płukanie katalizatora SCR w Ślesinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Ślesinie 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Ślesinie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Ślesinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF w Ślesinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Ślesinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Ślesinie i wygodnie wyślij filtr DPF z Ślesina do regeneracji i czyszczenia

Z Ślesina filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ślesin Kliny Kleczewska POP-SLE2 52.370930/18.304560 Wyszukaj
Ślesin Kliny Kleczewska SLE307 52.371399/18.292879 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer