Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Krośniewice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Krośniewicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Krośniewice – miasto z terenu powiatu kutnowskiego, województwa łódzkiego, położone w odległości 15 km od Kutna. Mieszka tu 4460 mieszkańców.

Dawniej wieś, pierwsze wzmianki na jej temat pochodzą z 1355 roku, prawa miejskie zostały jej nadane przed 1420 rokiem, ponowne ich nadanie miało miejsce w 1926 roku.

Można powiedzieć, że granice miasta wyznaczają dwie drogi krajowe nr 91 (Gdańsk – Pruszcz Gdański – Rusocin – TczewGniewWarlubieŚwiecieChełmno – Toruń – Piotrków Trybunalski – KamieńskRadomsko – Kłomnice – Częstochowa) oraz nr 92 (RzepinŚwiebodzinPniewy – Poznań – WrześniaSłupca – Konin – KołoKutnoŁowiczSochaczewOżarów Mazowiecki – Warszawa – Mińsk MazowieckiKałuszyn), które okalają miasto z każdej strony.

Jak informuje kutnowski wydział komunikacji większość z zarejestrowanych samochodów w powiecie to te z silnikiem diesla, ich popularność wciąż rośnie mimo coraz to większej ilości niezadowolonych klientów, którzy narzekają na zbyt wysoką cenę naprawy i prawidłowej eksploatacji osprzętu. Na rynku pojawia się coraz to więcej warsztatów oferujących usługi czyszczenia filtra cząstek stałych i regeneracji katalizatora, które to są alternatywną opcją dla usuwania filtra DPF/FAP czy wymiany elementu na nowy. Tylko profesjonalnie przeprowadzony proces czyszczenia filtra daje nam pełną możliwość odzyskania sprawności elementu, wszystko to poparte jest dwuletnią gwarancją. Cennik usług dla miasta Krośniewice podany jest w tabeli poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Krośniewicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Krośniewicach 320
Regeneracja filtra FAP w Krośniewicach 320
Mycie katalizatora w Krośniewicach 320
Płukanie katalizatora SCR w Krośniewicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Krośniewicach 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Krośniewicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych, usuwanie filtra cząstek stałych w Krośniewicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP w Krośniewicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Krośniewicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Krośniewicach i wygodnie wyślij filtr DPF z Krośniewic do regeneracji i czyszczenia

Z Krośniewic filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Krośniewice Kutnowska KRN01N 52.255981/19.171921 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer