Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF FAP i czyszczenie katalizatorów - Kruszwica

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów w Kruszwicy

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.75

Kruszwica – miasto z terenu województwa kujawsko-pomorskiego, powiatu inowrocławskiego, położone nad jeziorem Gopło. Mieszka tu 9 035 mieszkańców.

Miasto jest centrum gospodarczym, handlowym i kulturalnym dla okolicznych miast i wsi, równie dobrze rozwija się tu turystyka związana z początkiem Państwa Polskiego.

Pierwsza osada powstała na tych terenach prawdopodobnie w epoce neolitu, jest to najstarsze miasto w Polsce. Bliskość wody, żyzne gleby, a także położenie przy szlaku bursztynowym sprawiły, że wieś bardzo szybko się rozwijała. Prawa miejskie Kruszwicy zostały nadane w 1422 roku, a jej nazwa pochodzi od kruszwy, czyli bryły soli, w tej okolicy w średniowieczu warzono tu sól.

Gospodarka miasta wiąże się z przemysłem i rolnictwem, a co za tym idzie branżą spożywczą. Znajdują się tu zakłady tłuszczowe, zakłady zbożowe czy cukrownia.

Miasto położone jest przy drodze krajowej nr 62 (StrzelnoRadziejówBrześć Kujawski – Włocławek – Płock – WyszogródNowy Dwór Mazowiecki – Pomiechówek – Serock – Wierzbica – WyszkówŁochówWęgrówDrohiczynSiemiatycze) oraz drodze wojewódzkiej nr 412 (Tupadły – Kobylniki).

Na terenach Kruszwicy działa jedna z kilku w Polsce pracowni regeneracji filtra cząstek stałych i katalizatorów. W ostatnich latach popularność takich zakładów rośnie, gdyż obecnie każdy samochód z silnikiem diesla ma w swoim wyposażeniu filtr DPF lub FAP. Pracownia oferuje płukanie filtrów, mycie DPF-a, wymianę i naprawę filtrów cząstek stałych oraz regenerację katalizatorów i filtrów. Cennik usług najkorzystniejszych dla miasta Kruszwica podany będzie poniżej.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów w Kruszwicy

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF w Kruszwicy 320
Regeneracja filtra FAP w Kruszwicy 320
Mycie katalizatora w Kruszwicy 320
Płukanie katalizatora SCR w Kruszwicy 320
Naprawa filtra cząstek stałych w Kruszwicy 320
Czyszczenie płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych w Kruszwicy 1490
Wycinanie filtra FAP, usuwanie filtra FAP w Kruszwicy 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych w Kruszwicy 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora w Kruszwicy

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Znajdź najbliższy punkt odbioru w Kruszwicy i wygodnie wyślij filtr DPF z Kruszwicy do regeneracji i czyszczenia

Z Kruszwicy filtry DPF i katalizatory można wysłać do pracowni regeneracji zarówno z pomocą kuriera, którego zamawiają nasi logistycy, jak również skorzystać z jednego z wielu punktów odbioru, z poniższej tabeli.
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Kruszwica Folwark-Gopło Zamkowa KRU830 52.673309/18.323860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Dzielnice

Ulice

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer